Wpis z mikrobloga

@krzysztofiani: Do G2NK to Kroniki Myrtany. Właśnie zacząłem i rozmachem oraz rozbudowaniem bije jedynkę i Noc Kruka razem wzięte.

Edit. A, o mod rozszerzający podstawkę chodzi, w takim razie nie wiem bo Kroniki Myrtany to całkowicie inna historia.
  • Odpowiedz
@krzysztofiani: Świat skazańców jest naprawde małym rozszerzeniem, praktycznie niezauważalym. Othello jest caly czas w rozwoju i niby jest spoko, na pewno warto ograć, ale dotknięty jest polską myślą modderską i miejscami jest tak mocno irytujacy, ze nie chce sie grac. Musisz duzo grindowac, zbierać praktycznie wszystko zeby rozwijac postac, bo nauka czegokolwiek kosztuje mase rudy a przedmioty maja zredukowana wartość sprzedaży o chyba 80%. Znajdzki sa strasznie liche, bo czyscisz
  • Odpowiedz
@krzysztofiani: Świat Skazańców w ogóle nie jest wart ogrania, dodaje tylko kilka zadań i możliwość zostania magnatem, i guru, a w zamian jeszcze bardziej niszczy balans, przez co i tak łatwa jedyna staje się koszmarnie nudna.
Othello Mod wypycha po brzegi mapę zawartością i przebudowuje całkiem rozwój postaci, oraz część zadań, nie każdemu może się podobać aż taka ingerencja, ale warto spróbować.
W Edycję Rozszerzoną nie grałem, ale z opisu
  • Odpowiedz