Wpis z mikrobloga

#bjj #sztukiwalki kalafiory... jak się z tym uporać? od 3 tygodni zbiera mi się płyn i musze ściągać co 2 dni. Po weekendzie jest lepiej ale potem znowu troche bjj i boksu, no i temat zaczyna się od nowa... Są jakieś sposoby na zatrzymanie zbierania tego płynu? oprócz przerwy w treningach oczywiście :)
  • 12
  • Odpowiedz
@sprayy: To nie zbieraj co 2 dni ,tylko dluzej ,az on troche zaschnie, nacieraj go liotonem 1000 albo reparilem, a najlepiej kup ochraniacze na uszy i w nich trenuj do czasu az przestanie Cie bolec.
  • Odpowiedz
@macaco: nie jestem w stanie czekać więcej niż 2-3 dni bo zbiera mi się tam w cholere tego płynu. Spróbuje liotonu, może coś pomoże, dzięki
  • Odpowiedz
  • 0
@Grysik: przeszło, ale dopiero teraz mam go wchłoniętego w +- 90%... Z tym, że od jakiegoś czasu to już olałem. Na początku długo się z tym bujałem bo robiłem błędy :D
Przede wszystkim: załatw kask do zapasów i boksu (jeśli trenujesz też uderzane sztuki walki), bez tego będziesz się bujać dluuuugo.
Do spuszczania wydzieliny weź te małe igiełki 3,5, tak żeby nie drażnić ucha i tak jak napisał madryzolow musisz zrobić
  • Odpowiedz
  • 0
@sprayy dzięki. Robię już wszystko,l + przerwa w treningach, ale ciągle rośnie. Z tym, że ni nw płatku ucha, a bliżej głowy.
Zamaiam ochraniacze ;)
  • Odpowiedz
  • 0
@Grysik: przerwa w treningach jest bez sensu ;) dobry ochraniacz i mielić, obserwować :D mi to tak rosło przez mniej-wiecej miesiąc
  • Odpowiedz