Wpis z mikrobloga

Wiele osób mnie skrytykuje ale ja podziwiam takie osoby jak Józef Stalin. Nie dlatego że przekonują mnie jego produkty, usługi czy przemówienia. Takie osoby według mnie jak on tworzą otaczającą nas rzeczywistość. Zawiodłem się w swoim życiu na wszystkim. Na religii, na ideologiach, na korporacjach, na państwie, na innych ludziach. Zawsze gdy myślałem że odnalazłem jakąś wartość i sens w czymś to życie mnie brutalnie weryfikowało. Jestem tylko zwykłym pseudointelektualistą bez realnego wpływu na otaczający mnie świat. Próbuje stawać się lepszą wersją siebie po to żeby nikt mnie nie docenił. Piszę jakieś długie teksty po to żeby jakiś śmieszek na wykopie miał większą popularność niż ja. Mogę tak wymieniać dalej ale.. Stalin im bardziej narzucał swoją wole innym, niszczył swoich wrogów i zdobywał władzę tym bardziej mi imponował. Tworzył system, mając wyrąbane na wszystko i wszystkich. Chcesz przejąć jakąś firmę? nacjonalizujesz. Nie podoba ci się jakiś typ obok? Gułag. Rozwalać się czołgami, tworzyć własne imperium. Tobie każą ograniczyć mięso i spalanie a on podbił pół Europy. To jest prawdziwe życie a nie. Nie być ich niewolnikiem ale być jak on, ponad wszystkim i o to w życiu chodzi niezależnie od ustroju, religii, przekonań, polityki, lokalizacji.

#przemyslenia #feels #depresja #samotnosc #przegryw #blackpill #psychologia #filozofia #antykapitalizm #revoltagainsthemodernworld #zycie #tinder #nihilizm #anarchizm #heheszki #pasta
Al-3_x - Wiele osób mnie skrytykuje ale ja podziwiam takie osoby jak Józef Stalin. Ni...

źródło: comment_1673374232W2ESoMjjapZzzLizO7oGYy.jpg

Pobierz
  • 17
Nie być ich niewolnikiem ale być jak on, ponad wszystkim i o to w życiu chodzi niezależnie od ustroju, religii, przekonań, polityki, lokalizacji.


@Al-3_x: jestem zbyt leniwy żeby sie łapać na takie zarzutki.