Wpis z mikrobloga

@Operator_imadla: czyli średnio 2700zł za wyjazd zagraniczny, chyba tylko najdurniejszy pisior dla którego to jest miesięczna pensja może się oburzyć o takie coś xD propaganda tvp na najwyższym poziomie
@Operator_imadla: Ale muszę przyznać jednak że PIS to mistrzowie socjotechniki. Miliony czy miliardy rozkradane dla ich wyznawców to puste nic nie znaczące słowa. Ale kilka tysięcy na podróż i delegację to jest w zasięgu ich mózgu i to potrafią zrumieć i napiętnować.

Mnie bardziej zastanawia jak za te kwoty on to zorganizował, szacun ode mnie.
@placus27: O dokładnie, to jest sedno. Ludzie sobie nie wyobrażają, ile to jest 3 mld zł na propagandę w TVPiS, nie wiedzą ile to jest 70 mln na wybory, które się nie odbyły, traktują to jak abstrakcję. Ale ośmiorniczki albo zegarek Nowaka? Paaanie, kurła, my tu pasztetową jemy, zegarek mam Casio z komunii, a one złodzieje to co??
@Red_u: 197 lotów za 116 478 zł wykonał wiceszef MKiŚ, poseł klubu PiS Edward Siarka z Solidarnej Polski. Jeden lot mniej za 115 992 zł na koncie ma poseł PiS Kazimierz Gołojuch.
Ale akurat opozycja lata więcej
Zgodnie z opublikowaną przez „SE” listą, po Napieralskim najczęściej z lotów korzystał poseł Nitras (262 loty za 154 807 zł), a także poseł KP-PSL Jarosław Rzepa (240 lotów za 141 782 zł), poseł KO