Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kompot_z_grzybuw: jeżeli możemy im coś wyjaśnić to właśnie to. Plus nie odjeżdżać bez przeglądu/dowodu/poczucia przycwaniakowania. I trzeba się przejmować. "Naprawdę?! Jeszcze 10 min temu sprawdzałem SERIO i wszystko działało. " , " A to złodziej cholerny, zaraz jadę do innego. A Pan szanowny którego poleci?" ( ͡ ͜ʖ ͡)
@bezbeczki: No ja generalnie mam mechanika, który wszystko potrafi #!$%@?ć, ale niestety jegomość nie istnieje. A i pamiętaj młody, rzeczy które są zrobione w aucie ale nie były w zasięgu mechanika to zawsze poprzedni właściciel robił ( ͡° ͜ʖ ͡°) pół żartem pół serio
To że tego nadal nie egzekwują niektóre stacje czy ich pojedyńczy pracownicy to już przemilcze.


@FuriousViking: Nie chcę się #!$%@?ć, ale...to jest właśnie meritum sprawy, a Ty zaczynasz robić z siebie niewiniątko :-) To Ty się dość arogancko #!$%@?łeś jako pierwszy, z wielką pewnością siebie twierdząc, że ten mem nie ma NIC wspólnego z rzeczywistością.

A gdy się okazało, że jednak ma 100% wspólnego z rzeczywistością, to piszesz, że.... to przemilczysz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kompot_z_grzybuw: sam próbujesz, piszesz do młodych. Młodzi! Przegląd to ściema.
Zobacz, jeszcze ktoś zareagował.
I to elegancko.
@Turbator i jak wyglądała twoja ekscytacja w kanale? Marszczyłeś brew pomrukujac (na poważnie) czy kląłeś jaki to inny ale oszukany fachowiec - o mało co- by nam obu Panie Diagnosto nie zrobił problemów? (na kpinę wazelinę).
już #!$%@?ąc od tego że odpowiadasz na mema to nigdy nie sprawdzał Ci luzów? Krótkie, szybkie ruchy kierownicą lewo prawo nie robiłeś? Trochę jakby Ty nie byłeś na przeglądzie


@bArrek: Byłem na przeglądzie wiele razy w różnych miejscach. Nigdy osobiście nie robiłem nic przy samochodzie. Czasem nawet kazali czekać w innym pomieszczeniu. To chyba Ty robisz przeglądy u Janusza po znajomości.
Proszę powiedźcie że to jakiś bait że strony @FuriousViking przecież ja jeszcze we wrześniu byłem na przeglądzie na dużej stacji w Poznaniu i sam wjeżdżałem, hamowałem i robiłem wszystkie manewry podczas badania, i normalnie schodziłem do kanału z diagnostą..


@Warqze: xDD. Podaj adres to złożę zgłoszenie.
Pal licho z tym schodzeniem pod kanał - imo powinno być obowiązkiem, żeby wiedzieć co i jak, ale samemu wjeżdżanie i hamowanie? Diagnosta pewnie zadowolony,
@Del: to piękny batustan bo przepisy się dawno zmieniły i badanie przeprowadza diagnosta i wykonuje wszelkie czynności związane z nim.


@FuriousViking: o czym ty gadasz w ogóle?

przepisy się zmieniły chyba dopiero 5 czy 6 lat temu, że formalnie tylko diagnosta może siedzieć w aucie na ścieżce diagnostycznej, a nie w 1995 roku.
Jakie ssanie cycka przez właściciela wykopu xD

A i tak na wielu stacjach dalej to właściciel auta
już #!$%@?ąc od tego że odpowiadasz na mema to nigdy nie sprawdzał Ci luzów? Krótkie, szybkie ruchy kierownicą lewo prawo nie robiłeś? Trochę jakby Ty nie byłeś na przeglądzie


@bArrek: Kiedyś tak było ale od dwóch-trzech lat ogarniają to sami. Może zależy od maszyn, jakie mają. Ostatnio na przeglądzie byłem 2 tyg. temu i typek sam wszystko ogarniał.
klienta diagnosta do kanału to mógł zaprosić w czasach, kiedy właściciel tego portalu ssał jeszcze cycek


@FuriousViking: w zeszlym roku bylem sobie w kanale z diagnosta, krecilem kierownica, zapalalem swiatelka, 30minut co najmniej zeszlo. W tym roku pojechalem gdzie indziej, caly przeglad trwal 3 minuty wiec juz wiem skad biora sie graty na drodze, gdzie zastanawiamy sie "jak to przeszlo przeglad". Dla mnie przeglad to zawsze dodatkowa okazja zeby sprawdzic, czy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Wjeżdżanie autem na kanał? XD Zajebisty poziom usługi xD wchodzisz do biura, rozliczasz się, dajesz klucze i reszta cie klepie. Myślałem, że chodzi o zgaszenie papierosa bo się czeka na zewnątrz xdddd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
naciskał hamulec lub kręcił kierownicą w celu sprawdzenia luzów.


@MostlyRenegade: przecież diagnosta odpala sprzęt i komputer, a potem wsiada do auta i sam wszystko robi, a później sprawdza odczyty. W
Co to za wiejskie ziutki wam auta ogarniają
klienta diagnosta do kanału to mógł zaprosić w czasach, kiedy właściciel tego portalu ssał jeszcze cycek


@FuriousViking: Mnie zaprasza za każdym razem i bardzo mnie to cieszy, bo dzięki temu sam mogę wszystko obejrzeć i ocenić.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@mentari @spere @Nooser Jestem teraz w takim szoku że nawet nie wiem co napisać... Jeżdżę samochodami na różne stacje i w ostatnich trzech latach z czterech/pięciu stacji tylko na jednej diagnosta sam przeprowadził badanie a ja czekałem w biurze... i wtedy wydało mi się to dziwne. Nie wiem czy to jakaś poznańska przypadłość czy o co chodzi, ale naprawdę tak jak od 15 lat jeżdżę samochodami na przeglądy tylko dwa razy (
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Warqze: jak widać każda firma ma swoje zasady, na akurat korzystałem z trzech i zawsze polegało to na zostawieniu kluczyków, ale np opony to sam wjeżdżam na kanało-podnośnik
Naciskać hamulec to po co ma ten właściciel pojazdu? Od tego na stacji są rolkowe testery hamulców oraz wykres na monitorze komputera.


@FuriousViking: jak chcesz sprawdzić np sworznie, tuleje wahacza nie wciskając hamulca?

Luzy to się sprawdza na szarpakach diagnostycznych a nie odręcznie machając kierownicą :D


@sayanek: jak chcesz sprawdzić luzy w układzie kierowniczym szarpakami?

Panowie, to są czynności do których potrzeba dwóch osób - jak nikt od was tego