Wpis z mikrobloga

tylko co Ty masz do oceniania? Nie jesteś osobą która ma oceniać stan własnego pojazdu


@FuriousViking: A to jest bardzo daleko posunięte stwierdzenie, nie uważasz? Nie mogę ocenić stanu własnego pojazdu? Gdzie jest ten zakaz wpisany?

Po to właśnie jedziesz na SKP. Diagnosta ocenia stan pojazdu i jego układów.


@FuriousViking: Ale kto mówi, że jest inaczej? Dokładnie tak jest i nikt przecież temu nie zaprzecza.

Uniosłeś się strasznie, a całkowicie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@FuriousViking: no piszę że dobrze ocenić stan pojazdu przy okazji badania technicznego które ma na celu sprawdzenie ściśle określonych elementów, a ty mi piszesz że "mam gówno do oceniania bo od tego jest diagnosta". Zatem oczywistym jest twoje podejście gdzie kierowca ma tylko kierować a nie interesować się stanem pojazdu.
Tobie się chyba wydaje że jak dostajesz podbity dowód to znaczy że każdy podzespół w aucie jest w 100% sprawny. Tak
chyba u pana stasia w 95. Luzy sprawdza diagnosta i ma do tego narzędzia. Osobie postronnej w kanale podczas przeglądu nie wolno przebywać. Naciskać hamulec to po co ma ten właściciel pojazdu? Od tego na stacji są rolkowe testery hamulców oraz wykres na monitorze komputera. Przepisy bhp zabraniają wchodzenia do kanału lub na stanowisko diagnostyczne poza wjechaniem i wyjechaniem ponazdu jeżeli pracownik tych manewrów nie wykonuje. Odpowiadam na mema co napisałem juz