Wpis z mikrobloga

Siema, wrzucam mały update z zabawy w #trojboj w postaci kompilacji moich najciekawszych liftow z dwóch ostatnich bloków, czyli:
- 180x8 RDL
- 260x3 3cm block pull
- prawie wciągnięte 270 kg
- PR na ławie, 130 kg
- bardzo lekkie 185x3 w siadzie
Oprócz tego zrobiłem także 70x3 w OHP, 58x9 w wiośle hantlą jednorącz, 60x5 Dipy, 140x16 SQ i 100x12 BP z pauzami. (Aktualnie próbuję namówić trenera @bdm_bq na pozwolenie na 200x20 w ciągu ale nie chce się zgodzić :/)

Masa ciała 76 kg i tak, wiem, miałem robić masę ale 2 tygodnie temu wzmogła mnie choroba (incydent covidowy czy jakoś tak heh lol). Jednak skoro pomimo zmniejszenia masy ciała ciężary na sztandze wzrosły to nie jest źle. Do jakichś 83 kg muszę w tym roku dobić koniecznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia
smokbozy - Siema, wrzucam mały update z zabawy w #trojboj w postaci kompilacji moich ...
  • 44
@AnonimoweLwiatko: To jest odłożenie sztangi, nie ma tutaj puszczenia jej/ rzutu nią; jest ono po prostu szybkie bo to była seria RPE 10 i nie miałem sił jej powolutku odkładać, jak spróbujesz kiedyś ciężkiego dźwigania albo chociaż podniesiesz więcej niż swoją masę ciała to zrozumiesz, no offense ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@smok_bozy: Z ciekawości. Czemu klasyczny martwy to gejostwo? Dopiero się ogarniam na silce ale kurde martwy mi się spodobał. Mam wrażenie po twoich postach ze o czymś zapominam powiedzieć mojej różowej XD
@AnonimoweLwiatko: a robiąc podrzut i rwanie też kontrolujesz opuszczanie sztangi? To nie trening sylwetkowy, aby nadmiernie przejmować się fazą negatywną. Do tego w samym martwym ciągu wydłużanie opuszczania ciężaru orze dosyć mocno układ nerwowy i robiąc takim sposobem po prostu nie wykonasz swojego treningu, bo szybko zabraknie pary na kolejne powtórzenie
@Saprofit: Jeśli pytasz o rwanie z podrzutem w kontekście cleana to tak, opuszczam normalnie, nie rzucam choć nie jest to jakiś wymóg. Jak rzucam/puszczam ciężar to znak, że jestem zmęczony/nie mam odpowiedniej siły żeby normalnie go odłożyć na miejsce. Nigdy nie miałem problemów z martwym opuszczając normalnie ciężar ale tak się uczyłem od samego początku ¯\(ツ)_/¯

Nie jestem jakimś purystą co się #!$%@?, po prostu zauważyłem fakt ¯\
(ツ)_/¯