Wpis z mikrobloga

@ChwilowaZielonka: nie nie mirek, nie widziałem jeszcze żeby ktokolwiek grubego wyśmiał albo chociaż krzywo się spojrzał. Raczej jest niska tolerancja na zajmowaczy, rezerwistów i stękaczy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@KHOT: bo nie byłeś w stolicy na siłowniach gdzie kazdy chodzi zeby zrobić se fote na insta dzieki temu maja promocje i ich nie wyganiają xD demotywoują człowieka, na normalnych siłowniach to normalne ze idziesz pierwszy raz to jeszcze ci pomogą i powiedza jak cwiczyuć jak robisz to zle xD
@ChwilowaZielonka: jak pierwszy raz szedłem to miałem 125kg i bebech jak baleron. Dzisiaj jestem -30kg i dalej leci w dół i jakoś tak szczęśliwie trafiłem, że nawet Bysie kłujące dupsko są bardzo normalni, a na siłownię przychodzą serio grubasy powyżej złoty pięćdziesiąt i żaden jeszcze nie usłyszał nic przykrego. Ale fakt, że to nie jest najmodniejsza sieciówka Poznania, tylko tani Justgym.
@ChwilowaZielonka dlatego nie pójdę na siłownię, bo skończyłoby się to #!$%@?, jakby mi jakiś ciul po koksie powiedział, że co tu robię i jestem gruby pewnie dostałbym #!$%@?, ale nie będzie mnie obrażać ogr na sterydach
#!$%@?, jakby mi jakiś ciul po koksie powiedział, że co tu robię i jestem gruby pewnie dostałbym #!$%@?, ale nie będzie mnie obra


@Heady1991: może jednak pójdź ze i zobacz że świat nie wygląda tak jak generuje go Twoja głowa xD