Wpis z mikrobloga

@ChwilowaZielonka: hmmm w stolicy mi tylko dwie pozerskie siłki przychodzą do głowy - zdrofity przy onz i ten w samsungu. Tam rzeczywiście instagramowe towarzystwo i #!$%@? tymi pożal się boże trenerami i ich podopiecznymi korposzczurami
bo nie byłeś w stolicy na siłowniach gdzie kazdy chodzi zeby zrobić se fote na insta dzieki temu maja promocje i ich nie wyganiają xD demotywoują człowieka, na normalnych siłowniach to normalne ze idziesz pierwszy raz to jeszcze ci pomogą i powiedza jak cwiczyuć jak robisz to zle xD


@ChwilowaZielonka: na ten moment byłem w 6 różnych siłowniach w stolicy i instagramerów owszem widziałem (ze dwa razy) ale nigdy nikogo kto
@Aroneu: Tak faktycznie przepraszam faktycznie doszukałem sie i tak było przepraszam za ludzi w bład. Aczkolwiek zamiast podejść i powiedzieć o co chodzi jako trener persionalny albo zapytać typka o co chodzi postanowił go nagrać i upokorzyć
Chodzę na siłownię ponad rok i nie widziałem sytuacji w której ktoś kogos wyśmiał. Wręcz przeciwnie - czasem widywałem żeby jakiś koks podszedł do chłopaczków i dal im jakąś radę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@ChwilowaZielonka: jeszcze jakby jęczał z jakiegoś powodu, w sensie, że faktycznie nie daje rady i tak jęczy mimowolnie, a on pompuje tymi hantlami i wyzywa jakiegoś typa bez zająknięcia. Przygłupi jakiś.