Wpis z mikrobloga

Mnie od swiat 3. Raz dopadla temperatura, kaszel taki, ze oddychac sie nie da. Wczesniej duzo sportu, a teraz tylko wegetacja i chudniecie, bedzie dobrze
@Kefaveli: ja 4x chorowalem w ciagu 1,5 miesiaca w tym COVID, grypa i 2x jakies przeziebienia. Grypa mnie najbardziej pozamiatala bo reszta to byla kwestia 4 dni nietreningu, a przy grypie az 3 tyg. Wrocilem i robie swoje choc spadek spory. Witaminy nie zbuduja odpprnosci, kiszonki itp. juz tak. Nie przejmuje sie, taki okres i chodzsc do pracy na silke, gdzie chodza chorzy ludzie latwo sie zarazic. Zdrowka i wracaj do
@Mr-Right Dzięki bardzo, we wtorek robie podejście, szkoda że od 3 miesięcy stoje w miejscu. Co do kiszonek, kiedyś piłem wode po kapuście to na następny dzień miałem pelno krostek na twarzy wiec jakieś uczulenie mam. Ale, patrząc na pozytywy to prawie tydzień bez treningu mozna liczyć jako pełna regenerację mięśni wiec może u mnie tak źle nie będzie, ale wiem, że 100kg na klate nie wycisnę do końca masy.
@Kefaveli: naprawde wiem co czujesz bo mialem ten sam #!$%@?, czlowiek trzyma sie planu, wszystko idzie w dobra strone i cyk choroba, zeby to raz to okej ale w krotkim czasie chorowac 3-4 razy to dramat. Chociaz pojazdlem i odpoczalem, a terac cisne redukcje i zobaczymy co dalej :)