Wpis z mikrobloga

Dzień dobry wszystkim w pierwszą sobotę roku 2023! ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

Jeśli widzisz mój avatar to automatycznie możesz pomyśleć, że nadchodzi nowe #rozdajo i... masz rację! Miało ono być organizowane jeszcze przed Sylwestrem, no ale cóż, złośliwość rzeczy martwych (czyt. księgarnia z poprzedniego rozdajo miała opóźnienie z wysyłką (°° ).

Jeżeli masz wątpliwości co do mojej onestà, to na samym dole tego wpisu są linki do podsumowań poprzednich losowań.

Zasady zabawy:

Sprawa jest bajecznie prosta, wystarczy zostawić plusa pod tym wpisem i cierpliwie czekać na wyniki. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeśli masz ochotę, to pozostawienie komentarza (dla zasięgów) będzie miłą niespodzianką.

Co jest do zdobycia?

Spośród osób plusujących ten wpis wylosuję jedną poprzez #mirkolos, której opłacę zamówienie na #ksiazki do kwoty 300PLN. Wybór księgarni internetowej, sposób wysyłki (najlepiej paczkomat dla bezpieczeństwa) itp. jest po stronie osoby wybranej przez system, ja tylko funduję i sprawiam uśmiech.

Losowanie odbędzie się w niedzielę 08.01.23 o godzinie 15:00. Powodzenia!

#rozdajo #czytajzwykopem #zadarmo

---

Rozdajo #1 + Dowód wygranej #1
Rozdajo #2 + Dowód wygranej #2
Rozdajo #3 + Dowód wygranej #3
Rozdajo #4 + Dowód wygranej #4
Pobierz metuasz - Dzień dobry wszystkim w pierwszą sobotę roku 2023! ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■

Jeśl...
źródło: comment_1673088880kLDBI0kG3MvdUmjl6qQfC8.jpg
  • 73
via Wykop Mobilny (Android)
  • 167
@pol-scot: Jeśli chcemy zmienić świat na lepsze, każdy powinien zacząć od siebie i od małych gestów dla bliźnich. Czasami, z pozoru, błahostka w oczach innego człowieka może urosnąć do miana potęgi i zmienić życie na lepsze, może pomóc odnaleźć utraconą iskrę nadziei. Pinionszków do ziemi ze sobą nie weźmiemy tak czy inaczej. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Potwierdzam, że mireczek @metuasz: to dobry człowiek jest, nie tylko dołożył dużą kwotę do mojej zbiórki dla szkolnej biblioteki i zachęcił do tego innych, ale też dał cenną radę w kwestii zrzutki:)