Wpis z mikrobloga

@emerald_c: @prawda_w_moskwie: @0x2137: tak tak, janusz chrum chrum, fabryka garnkow emaliowanych, januszcore a potem jakis przyglup zadaje na wykopie pytanie jakiego fachowca wezwac albo czy landlord mu potraci z kaucji bo wylecialo gniazdko ze sciany XDDD

To juz za 15 lat wole byc takim januszem niz taka niedojda zyciowa
  • Odpowiedz
Z jednej strony trochę podzielam sentyment OPa, bo ma dużo racji, ale nie mogę być po stronie kogoś kto nie umie użyć poprawnie zwrotu ''pępek świata''¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
tak tak, janusz chrum chrum, fabryka garnkow emaliowanych, januszcore a potem jakis przyglup zadaje na wykopie pytanie jakiego fachowca wezwac


@Messix: no to już jest problem tego jakiegoś przygłupa (opcjonalnie twój) a nie całego pokolenia
  • Odpowiedz
@3x32:
Jeżeli tak to znaczy, że poprzednie pokolenia popełniły ogromne błędy wychowawcze. Niczego nie chcą nauczyć młodych, zapatrzeni w siebie i wierzący, że ktoś za nich odwali robotę ("wojsko cię nauczyć synek").
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@3x32:
1. Raz nie wiesz jak zrobić coś prostego z domu, sprawdzisz w necie (np. nieszczęsne wkręcenie gniazdka z dziś z mirko - sam pierwszy raz to znalazłem w necie jak miałem z 22 lata bo wtedy mi się przydało, zrobiłem w minutę i już wiem, tak jak wiele innych domowych czynności. Nieszczęście chłopaka że zamiast wpisać w google to zapytał na elektrodzie 2023 roku w postaci wykopu ( ͡°
  • Odpowiedz