Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Poemat: no czyli działa przy takim pedalskim fitnessie jak ja robię 3x10. Jedno powtórzenie więcej to przecież nie jest mało. Jak ktoś ćwiczy dla sylwetki, a nie żeby bić się z własnymi rekordami to będzie dobry wybór. Lepszy niż miarka chemii moim zdaniem.

Próbowałeś? Serio spróbuj. Jedyny minus to czerwone szczochy - trzeba pamiętać żeby się nie przestraszyć xD
6-7zl za 750ml. Cena/jakość też nie do pobicia.
Lepszy niż miarka chemii moim zdaniem


@Sarza01: Ja z kolei uważam, że osoba typu Lewus wolałaby te 6-7zł potrzebne na dostarczenie odpowiedniej ilości azotanów na każdym treningu przeznaczyć na dodatkowy shot właśnie odpowiednio dobranej chemii. Wątek dotyczy jegomościa dlatego tak się odnoszę ;)

Dostarczam azotany codziennie w diecie bo praktykuję sporty wytrzymałościowe, gdzie jest to bardziej odczuwalne aniżeli podczas zmagań siłowych.
dodatkowy shot właśnie odpowiednio dobranej chemii


@Poemat: wiesz ja po prostu kiedyś spróbowałem i działa na mnie jak shotgun, redweiler, czy inne gówno z fabryki(tematów pokroju mezomorfa z takim składem jak kiedyś i tak już nie ma). Dlatego polecam. Sądzę, że zawsze lepiej użyć naturalnego produktu niż sztucznego/mocno przetworzonego. Nigdy żadne odżywki nie wpływały pozytywnie na mój układ trawienny, więc ich po prostu nie stosuje - na szczęście też nie muszę
Nie próbowałeś tego soku. Weź spróbuj zobaczysz, że jest inny trening, zupełnie się nie męczysz.


@Sarza01: Piłem nie raz koncentrat przed i nie widzę żadnego "wow" bo właśnie saa + azotany codziennie w diecie jak napisane wyżej.
@Poemat: 6-7zł na dodatkową chemię? xD Jeśli o chemię chodzi to nie ograniczają mnie w tym momencie pieniądze w żaden sposób. Już lepiej pasowałoby jakbyś napisał, „wolałby częściej zjeść steka”. x
A sok z buraków nie wypije bo nie lubię.
A co do substancji takich które badaniami są potwierdzone że działają, to kreatyny nawet nie biorę. xD
@Kyriakos: Nie zadowolony z techniki, bo w sumie jakby miał być, ale wiedział że to silniejsze ode mnie. No i tylko raz pod te jedynki podszedłem sobie, także forsowania nie było. :D