Wpis z mikrobloga

@Lewusx: w pyte. Talerze i tak niewymiarowe, więc pewnie nie aż takie duże znaczenie te podstawki miały. Kiedy wizyta u jakiś trojboistow z kalibrowanym stalowym sprzętem i testy z ziemi dla kontentu ( ͡° ͜ʖ ͡°)?
@Xinnoth: A nie wiem czy jest sens z takimi wynikami. :D
Trochę tej siły dobuduje jeszcze i może po sezonie 2023 jesiennym gdzie mam starty kulturystyczne przejadę się do Adama. Niby w tym roku już miałem tam jechać na jakiś trening, ale trochę mi się sprawy porozjeżdżały.
@wiera87: Miałem na myśli 90% osób którzy go wykonują. A że niszczy to wiadomo, tak jak przysiady kolana i dlatego ludzie robią wyprosty w alternatywie. xD

@Sarza01: Garba, magnezja, paski ósemki, podstawki, naćpany kofeiną, w słuchawkach rammstein i na dodatek na trenie, ciekawe czy ja w ogóle 200 bym zrobił bez tak specjalnych warunków.

@m0rdeczka: Brzuch mocy.
Garba, magnezja, paski ósemki, podstawki, naćpany kofeiną, w słuchawkach rammstein i na dodatek na trenie, ciekawe czy ja w ogóle 200 bym zrobił bez tak specjalnych warunków.


@Lewusx: ja żartuje byku oczywiście ( ͡° ͜ʖ ͡°)
spróbuj tego soku z buraków. To nie joke. Serio działa jak siemasz - nie czujesz zmęczenia dosłownie.
Nie wiem też jaki power jest na ssa bo też pewnie czuć, ale ten
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lewusx: tylko to taki musi być 99% burak, nie jakieś #!$%@? mixy. I walisz połowę takiej butli. W sporzywczym u mnie jest normalnie, ale nie w każdym.

Daj znać czy na Ciebie działa. Dziwię się że tak mało osób tego próbuje - zero chemii, a moc jak po przedtreningówce i bez #!$%@? mrowienia mordy. Na olimpiadach podobno też to piją.
Sarza01 - @Lewusx: tylko to taki musi być 99% burak, nie jakieś #!$%@? mixy. I walisz...

źródło: comment_16728141840HL5yc5qiO2kDHCVJQm1F7.jpg

Pobierz