Wpis z mikrobloga

@jakno: równie dobrze mogę odbić piłeczkę i powiedzieć że populistyczne bzdury mnie nie interesują i wolę rozmowę opartą na faktach a nie wyobrażeniach. Bo jak z kimś dyskutować gdy myli się na poziomie podstawowym? Jedyna szansa na wyjście z takiej sytuacji to omówienie podstaw a jak powyżej - to jest naprawdę kluczowe.

nie chce mi się powtarzać


@Krupier: serio? Napisałeś dwa zdania bo jestem leniwy zamiast podać jeden przykład o
@jakno: Domy buduje się z materiałów które są wytrzymałe i tanie, więc siłą rzeczy szklarnia ani specjalnie tania ani wytrzymała nie będzie, co więcej dom-szklarnia powodowałby że traciłoby się prawo do prywatności przed sąsiadami, płacenie kartą nie ujawnia nikomu z sąsiadów / bliskich niczego, a zwalcza i handel narkotykami i sutenerstwo i wymuszenia i haracze i kradzieże.

@tariuso: 1. to cena za konieczność nienoszenia banknotów w kieszeni, nie musisz się
Pod ubraniem można schować nóż, pistolet, narkotyki, przemycać coś.... ;)


@jakno: Ubrania jednak mają swoją funkcjonalność której chodzenie nago nie zastąpi. Chronią przed urazami, odmrożeniami, nadmierną temperaturą.
równie dobrze mogę odbić piłeczkę i powiedzieć że populistyczne bzdury mnie nie interesują i wolę rozmowę opartą na faktach a nie wyobrażeniach.


@aarahon: nie wolisz bo już z góry zakładasz jedyną słuszną narrację dyskredytując powyższymi słowami inne argumenty.

Bo jak z kimś dyskutować gdy myli się na poziomie podstawowym?


@aarahon: no tak, bo ty jesteś nieomylny.

Anyway, niepotrzebnie założyłeś, że ja w ogóle chcę wchodzić w jakąkolwiek polemikę tym bardziej,
@CzaryMarek: To tak jak gotówka, która ma takie funkcjonalności, których pieniądz elektroniczny nie zastąpie. Fikaj akrobato dalej, mistrzowsko to robisz, dla mnie EOT ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale skąd informacje o jakimkolwiek limicie? To test. Nie ma co na to patrzeć ekstrapolując na ostateczne rozwiązanie.


@Herubin: Tu na przykład.

Another option would be to set a penalising remuneration on individual users’ digital euro holdings above a certain threshold.[

26

] Up to that threshold, amounts held in digital euro would never be subject to negative interest rates and would thus never be treated less favourably than cash. Above
@aarahon: jeszcze w sumie dodam, że likwidując gotówkę likwidujesz całkowicie możliwość transakcji gotówkowych pomiędzy dwoma prywatnymi podmiotami.

Chcesz kupić samochód za gotówkę? O nie, nie! To niebezpieczne, nie można. Chcesz zapłacić kumplowi za to, że ci poszpachlował ściany? Broń boże, nadużycie! Chcesz posprzedawać stare graty na Olx bo ci zawadzają w piwnicy? Nope, to zagraża stabilności systemu!

Ba, w tym ostatnim przykładzie i tak od nowego roku portale typu Olx mają
nie wolisz bo już z góry zakładasz jedyną słuszną narrację dyskredytując powyższymi słowami inne argumenty.


@Krupier: absolutnie nie. Chcę rozmawiać w oparciu o fakty. Tyle.

no tak, bo ty jesteś nieomylny


@Krupier: ja jestem jak najbardziej omylny i przejście do faktów na pewno sprawi że zrozumiem swój błąd.

*Tutaj pominę Twoją odpowiedź i zostawię sobie to na koniec.

bardzo upraszczasz


@Krupier: nie, odwołuję się bezpośrednio do twoich słów mówiących
@mickpl: ja #!$%@?, na kogo ja mam glosowac xD Ci niszcza kraj, inni z ruskimi, jedni wprowadza podatek 90% a Ci co kiedys rzadzili nic nie beda robic tylko mowic, ze "a za PiSu to". PSL to totalnie nie z moimi pogladami.. zostanie mi chyba Gowin za to, ze uchronil nas przed zniesieniem 30stokrotnosci ZUSu
masz coś do ukrycia? od dawna nie mam portfela, nie lubie gotówki i miejsc gdzie nie moge placic telefonem.


@widmo82: Czyli jesteś za ograniczaniem wolności obywateli bo ty akurat nie używasz gotówki, taki sam poziom argumentacji jak za przymusowymi ćwiczeniami, "ja bym se chciał postrzelać to w sumie zmuszanie całej reszty jest git"
masz coś do ukrycia? od dawna nie mam portfela, nie lubie gotówki i miejsc gdzie nie moge placic telefonem.

@widmo82:
Przecież tutaj NIe idzie nawet tyle, by miec coś do ukrycia, tylko możliwośc karania władzy obywatela.
Wystarczy, że wstrzymają ci konto bankowe i masz #!$%@?. Coś małego to na 5 dni, coś większego (np: mandat) 50 dni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A dlaczego by mieli ci wstrzymać