Wpis z mikrobloga

jeszcze głupszy był ten gość po nim bo powiedział że tylko 2,5,10 gr by usuną


@ewolucja_myszowatych: możesz wyjasnić znaczenie monet 1grosz, 2grosze i 5groszy?
Sąsiadka pracuje na kasie w markecie i bardzo często opowiadała o zniechęceniu klientów do tych nominałów.
Produkcja tych monet jest dużo droższa niż są warte. Obsługa równiez wydłuża się przez te nominały. Może 10lat temu to miało jakiś sens, ale przy obecjej inflacji i cenach... ZI0BR0!
@widmo82: Skoro już jesteśmy przy j3baniu prądem to myślę że tobie by nie zaszkodziło. Ktoś napisał że nie odda głosu na Hołownię, bo on popiera likwidację gotówki, ty na to "a masz coś do ukrycia? Ja nie używam blabla", dedukcja, że popierasz takie a nie inne poglądy nie jest żadną nadinterpretacją tylko wyciąganiem wniosków z twoich komentarzy.
Wtrynianie do tego monet 1,2,5 gr ma taki sam sens jak dyskusja o bólach pleców kasjerki czy wysokości półki z papierosami, dostrzegasz różnicę meritum dyskusji?


@ewolucja_myszowatych: bełkoczesz i nie ma szans na ogarnięcie tego chaosu
@widmo82: Nie wiem o co Ci chodzi z Chińczykami w siatkach. Ostatni przewrót w Europie to był Euromajdan na Ukrainie, gdzie protestujący otrzymywali pensję za protesty. Zrzuciło się na to kilku ukraińskich milionerów. Inaczej ludzie poprostestowaliby 2-3 dni i trzeba byłoby wracać do roboty, żeby mieć czym spłacić kredyt lub nakarmić dzieci. Żeby protestować trzeba mieć środki, np. oszczędności. Nawet jeśli PiS nie posunąłby się do wykorzystania tego narzędzia (w co
@widmo82: A co do ukrywania. Mam mnóstwo do ukrycia i przed rządem, przed urzędnikami i potencjalnymi osobami które będą takie dane masowo wykradać.

Zarazem mam problem z faktem, że bezpośredni projekt związany z CBDC euro ma mieć limity nie tylko wydawania, ale też górny możliwy posiadania tzn. Nie możesz mieć na koncie więcej niz X pieniędzy. Pieniądze mają mieć też date ważności oraz mają być przeznaczone na konkretne produkty. Zarazem to
Pobierz NoNameeDD - @widmo82: A co do ukrywania. Mam mnóstwo do ukrycia i przed rządem, przed...
źródło: comment_1672699745T0VEwylKvrzM8kEgKm7G9y.jpg