Wpis z mikrobloga

nie lubię takich tekstów, sam wpadł? Sam się wpakował? Ten sam poziom co "samochód wymusił/ potrącił". Sam?

szkoda chłopa ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Nie_znany: albo rząd podniósł podatki, ktoś przecież się podpisał pod tą ustawą
  • Odpowiedz
Nie bez powodu istnieje prawo że skuterzysta musi mieć kask na przykład.


@Mistrszzz:
A propos kasku:
Na fotce numer 7 widać kast leżący na chodniku. Spadł mu z głowy w wyniku wypadku?
  • Odpowiedz
@mati1990: Jest ryzyko jest zabawa 50 na zjeździe ze słabymi v-brake
Tak jak ja ryzykuje, że lawina mnie przykryje w górach i uduszę się w śniegu,a mógłbym odpalić Climber: Sky is the Limit i pić herbatke xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@boctok:

Trudno zapłace mandat ale nie pcham sie na sile na ulice gdzie jest ruch. Jezeli są na chodniku piesi, zwalniam do ich predkosci i czekam na moment kiedy moge wyprzedzic.

Haha, wytłumacz to spandeksiarzom- on MA PRAWO i koniec xD
Potem wali w niego puszka i do piachu, ALE MIAŁ PRAWO.
I teraz nawet jak załadują kierowcę puchy do pierdla, to życia pedalarzowi i tak nie wróci.
Szkoda że tak
  • Odpowiedz
@tellet: dokładnie, ja wczoraj wjechałem w wawie w centrum na chodnik i potrąciłem pieszego i grozi mi wyrok bo baba udawała ze mnie nie widzi i policja mowi ze niby nie mogę jeździć po chodniku bo pieszy ma tam UWAGA PIERSZENWSTO. ROZUMIECIE TO?? SKANDAL
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@komentarze: no i baba przynajmniej mówi, bo zderzenie spandeksiarza z pieszym jest mniej katastrofalne w skutkach, jak puchy ze spandeksiarzem.
  • Odpowiedz
@tellet Z nimi rozmowa to jak te słynne szachy z golebiem, żeby jeździć autem trzeba przejść 30+ godzin kursów, egzamin państwowy, a potem przestrzegać KRD pod groźbą mandatów z punktami karnymi i utraty uprawnień, nie mówiąc już o wymaganiach technicznych dotyczacych samochodów. Żeby jeździć na rowerze po ulicy trzeba skończyć 18 lat, ewentualnie mieć chińskie lampki gdy się ściemni xD i teraz według rowerzystów oni są nieomylni, a kierowcy to idioci co
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@IIIlIII:

teraz według rowerzystów oni są nieomylni, a kierowcy to idioci co nie potrafia jeździć

Najlepsza jest ta uznaniowość- piesi won z przejść nawet przez DDR bo ja to ciut nie samochód.
Auta won z ulicy, bo ja jestem tym słabszym uczestnikiem ruchu, ale przepisów drogowych już znać nie muszę xD
  • Odpowiedz
@tellet oj klasyka, szczególnie jak wprowadzili im pierwszeństwo na skrzyżowaniach i na każdej zielonej strzałce trzeba patrzeć czy rower nie wiedzie z pełną prędkością na przejście xD w mojej okolicy był problem, bo co chwila ktoś walił w rowerzystow którzy zjeżdżali z wiaduktu zasłonięci panelami dźwiękochłonnymi na przejście no ale w końcu 'mieli pierwszeństwo'
  • Odpowiedz