Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@mmichal: no przecież to jest logiczny tok rozumowania, silniki w rowerach elektrycznych mają być odcinane przy 25 km/h, w związku ograniczenie prędkości wynosi 25 km/h dla wszystkich rowerów (nie tylko elektrycznych), ale tylko dla drogach dla rowerów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@mati1990: jak to dobrze, że stosuję zasadę ograniczonego zaufania będąc pieszym/rowerzystą/kierowcą, dzięki temu jeszcze żyję. Inb4 nie, to nie była wina rowerzysty, ale to on zginął.
Ps. Kup sobie miarę i sprawdź ile to jest 100-200 metrów
  • Odpowiedz
@Bonnie_the_Cat: to jest powszechne błędne myślenie kierowców że rower zawsze zatrzyma się w miejscu i #!$%@?ą maniane, jasne przesadziłem ale to nie jest 10m jak tak dużo osób myśli. W zeszłym roku nie zliczę ile razy musiałem uciekać na przeciwległy pas bo bym nie wyhamował przed autem włączającym się do ruchu - zazwyczaj to zdziwienie kierowców ale że jak to nie zatrzymał się
  • Odpowiedz
@DexterFromLab: chodnikami moja droga do roboty była by koszmarem, a tak 70-80% trasy lecę krajówką tak lecę około godziny inaczej 2 mogło być mało :D
bo na reszcie jest zakaz jazdy rowerem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@mati1990: Mati, wyluzuj. Kolejny raz dajesz się podejść zarzutkami troli. Więcej zdziałasz (i więcej zdrowia oszczędzisz) olewając ich.
Mirki pokroju @lenanela czy @Proogramista to farmy za 50gr/wpis. A jak nie to przynajmniej tak się tak zachowują. Odpisując, dajesz im atencję na której im tak bardzo zależy.
  • Odpowiedz
Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że sprawcą groźnego wypadku jest kierowca forda, który nie ustąpił rowerzyście pierwszeństwa.


Dlatego w niektórych miejscach jadę chodnikiem i żaden mnie nie przekona, że mam jechać drogą.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@mati1990: Zamiast jak kretyn nazywać innych per puszkarz, polecam na przyszłość zwracać uwagę na całe otoczenie a nie jedynie na przednie kółko swojej szosy. Piszę to jako kierowca, rowerzysta i pieszy, który korzysta z polskich dróg codziennie. Nikt nie jest sam na drodze publicznej i jak wam się to nie podoba, to zbudujcie sobie tory do bicia rekordów.
  • Odpowiedz
@DexterFromLab: I ja również tak uwazam. Trudno zapłace mandat ale nie pcham sie na sile na ulice gdzie jest ruch. Jezeli są na chodniku piesi, zwalniam do ich predkosci i czekam na moment kiedy moge wyprzedzic. I to nie jest glos krytyki tylko sie boje bo jestem kierowca równiez i banda slepców i motłochu w autach własnie prowadzi do takich tragedii.
  • Odpowiedz