Wpis z mikrobloga

@Proogramista: dobra odpowiedz mi na jedno pytanie i robie ci przelew blikiem 100zl jak zrobisz to logicznie. Jaka jest prędkość według twojej teorii o drodze hamowania dla samochodu który dojeżdża do skrzyżowania z nazwijmy to łukiem i wyznaczonym pierwszeństwem, gdzie odchodzi droga podporządkowana z miejsca którego nie zobaczysz dopóki nie jesteś w połowie łuku.

No czekam na odpowiedz i widzę jak wchodzisz w luk 20km/h żeby zobaczyć sekund przed ze ktoś
. Jak miałeś wypadek rok temu to pewnie jeszfze z dwa lata potrwa sprawa karna sądowa, znam ten ból xd ale nadal nie uważam że należy każdego kategoryzować jako debila za kółkiem


@Mistrszzz: szybko się skończyło, przyznał się i tego samego roku się sprawa skończyła
@mmichal: tak wiem ( ͡º ͜ʖ͡º) i tylko dzięki takiemu podejściu jeszcze żyję. kiedyś leciałem 43km/h zajebista prosta z 1% spadkiem przez około 10km to mi przez myśl przeszło tylko jedno - jakbym jechał ddrem i ktoś mi wskoczył pod koło to źle by się skończyło. Jak #!$%@? to zawsze z daleka przygotowuje się do pokonania skrzyżowania i wole dopedałować do niego niż hamować przed nim.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 53
@Mistrszzz: @yazir: @DrTRAPH0USE: @lenanela: @Proogramista: w tym wypadku rowerzysta nie miał żadnych szans przewidzieć że kierowca się tak zachowa, jest to bardzo niefortunne skrzyżowanie na którym któryś raz z kolei dzieje się taki wypadek. O tej porze dnia słońce bardzo oślepia kierowców skręcających z Małachowskiego na Sztolniową, w tym wypadku również kierowca zeznał że został oślepiony (info od strażaka). Dodatkowo praktycznie KAŻDY samochód ścina zakręt w lewo,
Pobierz
źródło: comment_1672687041sDnzeTy4oFfE8HpR0oxW3L.jpg
@mmichal: prawda nie jeździsz na szosie i wlaśnie przez nie myslenie kierowcy zabijają rowerzystów - a wymuszę mu na pewno się zatrzyma... Nie to nie jest tak, a wyprzedzę go za 5m będę skręcał w prawo przecież zdążę - nie nie zdążysz.

@aarahon: nie podłość, po prostu na wykopie panuje świętość samochodów i traktowanie większy może więcej. Nie nie może.
@mati1990: zdjęcie tego roweru przypomina, ten Rity. Skutki też bardzo podobne, tylko wtedy dziewczyny ledwo przeżyły, ale przeżyły. Chciałem napisać miały więcej szczęścia, ale gdy sobie przypomnimy ich historię po wypadku to sam nie wiem.
Arka znali chyba wszyscy co ścigali się na BAM oraz innych miejscach. Spoko chłopak, niestety był, niestety już o nim tylko w czasie przeszłym.

--- Do wszystkich ---
Zastanówcie się trochę nad swoim zachowaniem. Zginął rowerzysta
Pobierz
źródło: comment_1672685546SvP3z6NRu5XKSuYYSEhrTg.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
unikają ddrów do 25km/h ddry i cpry do prędkości pieszego z czego na tym drugim to pieszy ma pierwszeństwo

@mati1990: można prosić o wskazanie tych DDRów z ograniczeniem do 25 km/h i jakiejś podstawy dla tego ograniczenia do prędkości pieszego na CPRach? Bo chyba coś ci się miesza z hulajnogach elektrycznymi. Które są ograniczone do prędkości pieszego na drogach dla pieszych (dawniej chodnikach), a nie drogach dla pieszych i rowerów.