Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że sprawcą groźnego wypadku jest kierowca forda, który nie ustąpił rowerzyście pierwszeństwa.


Dlatego w niektórych miejscach jadę chodnikiem i żaden mnie nie przekona, że mam jechać drogą.

@xGreatx:

@xGreatx będę Cię przekonywał żebyś jeździł chodnikiem. Wystarczy omijać pieszych i pamiętać że to oni są na swoim. Ale często chodniki są puste więc głupi
  • Odpowiedz
ale jak lecisz 35-40km/h to na vbreakach masz 100-200m drogi hamowania


@mati1990: xD typie co ty dupisz, przecież 200 metrów to już są ze dwa kwartały ulic, takiej drogi hamowania to nie wiem czy pociąg by miał przy 40, max 5 metrów, albo jak smarujesz ten rower to oszczędź klocki hamulcowe
  • Odpowiedz
@EdekMoczygeba wszystko co napisałeś jest prawdą w przypadku ludzi którzy nie potrafią się zachować. Jeśli ktoś umie się zachować na chodniku do nigdy żadna z opisanych przez Ciebie sytuacji nie nastąpi. Natomiast są tacy którzy nie potrafią uszanować tego że są na drodze na której nie do końca powinni być i stwarzają niebezpieczeństwo. Czasami są to rowerzyści a notorycznie są to chulajnogi elektryczne.
  • Odpowiedz
@IIIlIII: > Z nimi rozmowa to jak te słynne szachy z golebiem, żeby jeździć autem trzeba przejść 30+ godzin kursów, egzamin państwowy, a potem przestrzegać KRD pod groźbą mandatów z punktami karnymi i utraty uprawnień, nie mówiąc już o wymaganiach technicznych dotyczacych samochodów. Żeby jeździć na rowerze po ulicy trzeba skończyć 18 lat, ewentualnie mieć chińskie lampki gdy się ściemni xD i teraz według rowerzystów oni są nieomylni, a kierowcy
  • Odpowiedz
zaraz ciepło sie zrobi i znowu pedalarze jada drogą zadowoleni obok siebie, nie jeden za drugim. A potem zdziwienie że śmieciarka jedzie jak lajkra uciska jaja i mózg nie pracuje
  • Odpowiedz
Ze 110 przecietny samochod hamuje ponizej 100 metrow, to duzo lepiej niz uber hiper rower tego pedalarza.


@Proogramista: Bo nie wiem co za dzban napisal o tych 100-200m hamowania na vbreakach xD

którzy zjeżdżali z wiaduktu zasłonięci panelami dźwiękochłonnymi na przejście no ale w końcu 'mieli pierwszeństwo'


@IIIlIII: Wcale nie był problem paneli i debilnej infrastruktury. Szukanie winnych wszedzie, najczesciej w ofiarach.
  • Odpowiedz
zapchana ulica


@bananowy_testosteron: no to wtedy nie mogą. Co nie zmienia faktu, że jest ich wtedy łatwiej wyprzedzić. A, i kierowcy też nie mogą np. przekraczać prędkości w zabudowanym ponad 50km/h a w praktyce sam wiesz jak jest.
  • Odpowiedz