Wpis z mikrobloga

@pogop: czemu nie zrobią tym psom jednego turbo wyciszonego pomieszczenia żeby je tam wszystkie zamykać w takich wypadkach? Przecież jak grzmi to muszą się podobnie bać, a moim zdaniem wystarczyłby kontener zabudowany od zewnątrz płytą warstwową z pozostawioną wolną przestrzenią, taki "termos". Sam mam psa który boi się takich dźwięków i przecież w sezonie burzowym trzeba go co chwilkę chować do piwnicy i uspokajać
@DziobakApokalipsy_: @missioncritical: Panowie, w poście schroniska mowa o 4 psach które szczególnie źle znoszą hałas a nie całym schronisku, to raz.
Dwa, zamknięte tam z opiekunem albo dwoma łatwiej uspokoić niż każdego psiaka siedzącego w swoim kojcu o powierzchni 4 metrów kwadratowych skąd też nie ma ucieczki.
Co do kosztów to myślę że w 50 tysiącach z robocizną by się spokojnie zmieścili za takie coś o czym pisałem, przecież jak
już się widzę chamstwo bez empatii zlatuje, bo przecież na trawniku nasrane, to trzeba wszystkie psy wymordować. Żal mi takich małych ludzi.


@debug: Tak to jest jak siedzimy na portalu stworzonym po to, aby jeden piwniczak z drugim mogli anonimowo spuścić z kija (czytaj: obrażać, wyzywać i życzyć jak najgorzej grupie której nie lubią) ¯\_(ツ)_/¯ Jak frajerzy byli by podpisani imieniem / nazwiskiem / miejscem zamieszkania to nagle siedzieli by jak
Dwa, zamknięte tam z opiekunem albo dwoma łatwiej uspokoić niż każdego psiaka siedzącego w swoim kojcu o powierzchni 4 metrów kwadratowych skąd też nie ma ucieczki.


@ArekMaupa: chyba nie masz zbyt wiele do czynienia ze skrzywdzonymi i chorymi zwierzętami, co nie?
@goryll: Mój pies od rana 31.12 do godziny 0.40 1.01 nie jadł i nie pił, tylko to co podałem strzykawką. Trząsł się przy strzałach i leżał przy głośniej muzyce z zawiniętą skarpetką wokół uszu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ArekMaupa: To jest nierealne. Nawet jeśli mowa o 4 psach, umieścisz je tam i co dalej? Przecież muszą się załatwić na zewnątrz, bo z reguły pies nauczony czystości nie zrobi nic w domu. W dodatku w Polsce tryglodyci strzelają już kilka dni przed i po sylwestrze, więc równie dobrze musiałbyś trzymać je chyba z tydzień w izolacji. No i dodaj do tego jeszcze koszt takiego pomieszczenia, przecież to musiałoby mieć zajebiście
@romek898: Mój pies się bardzo boi dźwięków tego typu, w piwnicy ma schron w którym siedzi przy takich okazjach, jest wyprowadzany na siku i kupę po prostu a w okolicy północy gdy najwięcej strzelają ktoś tam siedzi z nim, no i ofc tabsy na uspokojenie. Zaproponowałem po prostu schron tłumiący dźwięki, jaki Ty masz pomysł, uśpić te psy? Bo ludzie strzelali i bądźmy szczerzy, będą strzelać na sylwestra jeszcze długie lata