Wpis z mikrobloga

Mirki #pomuszcie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Airoh commander:
minusy ECE 22.05, 2 rozmiary skorupy, cena.
Plusy: materiał (kompozyt), DD.

LS2 Explorer
minusy - ?,
plusy - cena, 3 rozmiary skorupy, ECE 22.06

Scorpion ADX-2
minusy - materiał poliwęglan, 2 rozmiary skorupy
plusy - otwierana szczęka z homologacją na otwarty, cena, ECE 22.06

Co brać do turystyki?

#motocykle
a.....e - Mirki #pomuszcie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Airoh commander:
minusy ECE 22.05, 2 rozmi...

źródło: comment_1672657404wI4EQwmcBvI4Dlk6qdYRVB.jpg

Pobierz

Który kask

  • Airoh 62.1% (18)
  • LS2 17.2% (5)
  • Scorpion 20.7% (6)

Oddanych głosów: 29

  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@apee: nie ważne co ci powie ankieta.
Ja mierzyłem każdy z nich i skończyłem na Shoei.
Kask trzeba przymierzyć, jednym leży airoh, innych uwiera ostro.
Miałem Scorpion i drugi raz nie kupię, po 2 latach lakier odłazlił, jakość wykonania porażka w porównaniu do shoei
@apee: Miałem LS2, bardzo szybko sprzedałem. Głośny, źle leżał. Mam 3 rok Airoha commandera, ideałem nie jest, bo ideałów nie ma, ale jest lekki, świetnie leży, nie szarpie go wiatr (co cholernie #!$%@?ło w AGV), dobra widoczność, masa dodatków w zestawie, wentylacja OK. Fajne malowania, blenda jest, daszek jest (można go zdjąć jak ktoś chce). Jestem zadowolon.
@MrProfeska
@Anakee wg mnie wentylację dobrą. Tylko teraz jak mądrze ocenisz po opinii wykopków. Jednemu jest ciepło a dugiemu co stoi obok - zimno. Jest regulowna wentylacja na ryło i to spora. Można wyjąć gąbkę chociaz nie polecam w offie. Jest wentylacja na górze zamykana. Ja ją nawet mam częściej zamkniętą. Sprawa indywidualna. I to przeczytasz o każdym kasku. Ja jestem ciekawy co
@Anakee w niej widzi złego.
@Anakee człowieku, a leatt 5.5 to jaki kask? Turystyczny? No to proszę cię, nie gadajmy na tym poziomie. Bo zaraz ci wyjadę z orzeszkiem który zakładam na wsi jak odpalam cezetkę.
Z czym porównuję? Z poprzednimi jakie miałem czyli agv ax8 dual, ls2 explorer i innymi. Ale jednak podobnymi.
człowieku, a leatt 5.5 to jaki kask? Turystyczny? No to proszę cię, nie gadajmy na tym poziomie. Bo zaraz ci wyjadę z orzeszkiem który zakładam na wsi jak odpalam cezetkę.


@bocznica: turystycznie jeżdżę w Neotec 2 i też ma lepszą wentylację (ale nie ma daszka)
@apee: Scorpionowi zdarzają kaski lepsze i gorsze. W ostatnich latach raczej lepsze. ADX1 był u nas bardzo chętnie i często kupowany, nie spotkałem się z reklamacją na niego. Dwójka odkąd weszła jest chyba nawet chętniej wybierana i póki co negatywnych ocen nie zbiera, a wręcz przeciwnie - świetny kask. Poliwęglan, ale to już nie te poliwęglany co kiedyś. ECE 22.06 jest bardzo restrykcyjna, więc kask faktycznie musi być bezpieczny, by spełnić
TYLKOjazdaTestyNowosci_Porady - @apee: Scorpionowi zdarzają kaski lepsze i gorsze. W ...