Wpis z mikrobloga

Czy pisanie do innych dziewczyn na Instagramie to zdrada?
Pół roku temu przyłapałam mojego chłopaka na pisaniu z innymi dziewczynami na Instagramie i messengerze. Były to wiadomości w stylu "ale masz śliczną mordkę", "podobasz mi się", "czy chciałabyś gdzieś wyjść". Zrobiłam awanturę, on powiedział, że robił to dla żartów jak był pijany. Pobolało, zabliznilo się i jakoś dalej byliśmy z sobą razem. Podkusiło mnie ostatnio żeby ponownie przetrzepać mu telefon. . Okazało się, że pisze do kolejnej dziewczyny. Głównie, że bardzo mu się podoba. Postanowiłam obserwować rozwój sytuacji. Zauważyłam, że na przestrzeni dwóch tygodni starał się kasować wiadomości z tej konwersacji, pewnie żebym znowu go nie przyłapała. Czy Wam takie tłumaczenie, że po alkoholu, że głupie żarty wydaje się wiarygodne? Jest mi strasznie smutno, przestałam się czuć atrakcyjna przez tę akcję. Czy ja przesadzam? Jak traktować takie mikrozdrady?
#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #zdrada
  • 95
@hermetyczniee: uwazasz, ze jak ona zrobi to samo jemu to cos to zmieni? Skoro raz zostal przylapany i po pol roku znowu (a nie wiadomo ile razy przez ten okres kiedy rozowa mu nie trzepala telefonu to robil) to raczej chwile bedzie zazdrosny, przestanie, ale jak sie znowu zwiazek ustabilizuje to wroci do poprzednich lasek. Dla mnie brzmi to jakby typ juz dawno byl glowa poza tym zwiazkiem, ja na miejscu
@JacksBrokenHeart:

Według mnie to zdrada, ponieważ

- poświęca uwagę innej
- zabiega o uwagę innej
- proponuje spotkanie tylko dlatego, że jest ladna

Popisać o bzdurach można, ale komplementować? Tym bardziej ze

- najwyraźniej szuka dziewczyn właśnie w tym celu, nie dlatego, że mają ciekawe zainteresowania zbliżone do niego i mogą porozmawiać na ich temat a właśnie dlatego, że są ładne
- kasuje wiadomości bo wie że źle robi a i
@JacksBrokenHeart nie ma uniwersalnej definicji zdrady, dla jednej pary zdradą będzie już pisanie na Instagramie, a dla drugiej dopiero seks. W każdym razie, jeśli robił to za Twoimi plecami i wiedział, że takie rozmowy mogą sprawić Ci przykrość to na pewno nie jest materiał na partnera na życie.
@JacksBrokenHeart olej typa. Tak się zaczyna. Wiem, przechodzilem podobne rzeczy (tylko ja byłem w Twojej sytuacji).
Niby zarty, smieszki, a potem jak się nadarzy okazja, to skorzysta. A jak to odkryjesz, to będzie tłumaczenie, że nie chcial, ze bylo po pijaku, albo nie dajesz mu należytej atencji.
Odejdz na własnych warunkach, bo inaczej będziesz to bardziej odczuwać.