Wpis z mikrobloga

Czy pisanie do innych dziewczyn na Instagramie to zdrada?
Pół roku temu przyłapałam mojego chłopaka na pisaniu z innymi dziewczynami na Instagramie i messengerze. Były to wiadomości w stylu "ale masz śliczną mordkę", "podobasz mi się", "czy chciałabyś gdzieś wyjść". Zrobiłam awanturę, on powiedział, że robił to dla żartów jak był pijany. Pobolało, zabliznilo się i jakoś dalej byliśmy z sobą razem. Podkusiło mnie ostatnio żeby ponownie przetrzepać mu telefon. . Okazało się, że pisze do kolejnej dziewczyny. Głównie, że bardzo mu się podoba. Postanowiłam obserwować rozwój sytuacji. Zauważyłam, że na przestrzeni dwóch tygodni starał się kasować wiadomości z tej konwersacji, pewnie żebym znowu go nie przyłapała. Czy Wam takie tłumaczenie, że po alkoholu, że głupie żarty wydaje się wiarygodne? Jest mi strasznie smutno, przestałam się czuć atrakcyjna przez tę akcję. Czy ja przesadzam? Jak traktować takie mikrozdrady?
#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #zdrada
  • 95
@JacksBrokenHeart: dla mnie jak ktoś tłumaczy się że coś #!$%@?ł po alkoholu, szczególnie po raz któryś tam, to jest okoliczność obciążająca a nie łagodząca

co ty, pochodzisz z rodziny z problemami że magiczne słowo "byłem pijany, nie wiedziałem co robię" sprawia że już jest OK?

co do meritum, takie wiadomości świadczą moim zdaniem że nie traktuje związku poważnie, ale jesteś to jesteś, wygoda
@JacksBrokenHeart: Zdrada to kwestia ustaleń między partnerami, jeśli dla ciebie zdradą jest pisanie do innych to tak- to co opisujesz jest zdradą.
Jeśli ci na nim zależy i chcesz żeby się ogarnął to na twoim miejscu zaczęłabym pisać do innych typów, ale tak niezbyt starając się to ukryć. I dawała mu takie samo wytłumaczenie ( ) skoro była już jedna awantura i nie zrozumiał to najwyraźniej
Zrobiłam awanturę, on powiedział, że robił to dla żartów jak był pijany.


@JacksBrokenHeart: Oglądam teraz łowców pedofilów i tam kazdy pedofil przyłapany na tym, zapytany co ma na swoją obronę odpowiada właśnie, że to były żarty, albo że byli pijani xD. Najlepsza wymówka świata. Takie pisanie z innymi to też zdrada, ale psychiczna. Zrobisz z tym co uważasz, ale uważaj na niego, bo jeśli chłopak tak robi i sam nie wydorośleje
@JacksBrokenHeart:
I jeszcze ps Co ja zrobiłbym na Twoim miejscu
Zagraj z nim w otwarte karty, powiedz że wiesz, że wypisuje do innych dziewczyn i cisnij go, żeby zdradził Ci prawdziwe powody takiego zachowania. Bo na bank problem siedzi gdzies głębiej i dotyczy waszego związku, tylko nie wiem czy chłopak będzie na tyle otwarty, żeby to z tobą przedyskutować.
A trzepanie komuś telefonu jest chamskie i karalne ;) więc nie popieram
@JacksBrokenHeart:

Były to wiadomości w stylu "ale masz śliczną mordkę", "podobasz mi się", "czy chciałabyś gdzieś wyjść". Zrobiłam awanturę, on powiedział, że robił to dla żartów jak był pijany. Pobolało, zabliznilo się i jakoś dalej byliśmy z sobą razem. Podkusiło mnie ostatnio żeby ponownie przetrzepać mu telefon. . Okazało się, że pisze do kolejnej dziewczyny. Głównie, że bardzo mu się podoba.


Ty serio jeszcze pytasz? Masz odrobinę szacunku do siebie czy
@JacksBrokenHeart: po co to w ogóle klasyfikować? Nie jest wobec Ciebie fair, Ty czujesz się z tym źle i nic z tym nie robisz. Tutaj nie ma w ogóle pola do innej interpelacji niż proste: nie szanuje Cię, zachowuje się nie fair i nie jest to normalne w zdrowym związku. Zwalanie na alkohol w ogóle nie jest wiarygodne, jak nie umie używać alkoholu to niech nie używa.