Wpis z mikrobloga

Czy pisanie do innych dziewczyn na Instagramie to zdrada?
Pół roku temu przyłapałam mojego chłopaka na pisaniu z innymi dziewczynami na Instagramie i messengerze. Były to wiadomości w stylu "ale masz śliczną mordkę", "podobasz mi się", "czy chciałabyś gdzieś wyjść". Zrobiłam awanturę, on powiedział, że robił to dla żartów jak był pijany. Pobolało, zabliznilo się i jakoś dalej byliśmy z sobą razem. Podkusiło mnie ostatnio żeby ponownie przetrzepać mu telefon. . Okazało się, że pisze do kolejnej dziewczyny. Głównie, że bardzo mu się podoba. Postanowiłam obserwować rozwój sytuacji. Zauważyłam, że na przestrzeni dwóch tygodni starał się kasować wiadomości z tej konwersacji, pewnie żebym znowu go nie przyłapała. Czy Wam takie tłumaczenie, że po alkoholu, że głupie żarty wydaje się wiarygodne? Jest mi strasznie smutno, przestałam się czuć atrakcyjna przez tę akcję. Czy ja przesadzam? Jak traktować takie mikrozdrady?
#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #zdrada
  • 95
  • Odpowiedz
ale masz śliczną mordkę", "podobasz mi się", "czy chciałabyś gdzieś wyjść". Zrobiłam awanturę, on powiedział, że robił to dla żartów jak był pijany. Pobolało, zabliznilo się i jakoś dalej byliśmy z sobą razem.


@JacksBrokenHeart: Mąż znajomej też po pijaku i dla żartów wyobracał inną.

Czy Wam takie tłumaczenie, że po alkoholu, że głupie żarty wydaje się wiarygodne? Jest mi strasznie smutno, przestałam się czuć atrakcyjna przez tę akcję. Czy ja przesadzam?
  • Odpowiedz
@JacksBrokenHeart: Jest z Tobą, bo tak mu wygodnie. Uczucie do Ciebie nigdy nie było jego głównym imperatywem dla związku - po prostu komfortowo mu być w relacji z osobą, która nie stawia mu najbardziej elementarnych oczekiwań.
  • Odpowiedz
Jakbym wiedział, że laska mi przegląda prywatną korespondencję to celowo bym zostawiał jej takie wiadomości do znalezienia. Oboje siebie warci.
  • Odpowiedz
@JacksBrokenHeart: kawa na ławę, jak tak robi to albo przestanie i znajdziecie pożądanie do siebie na nowo, albo będzie między wami coraz gorzej, nie ma nic pomiędzy. Chyba że jesteście uwiązani np dzieckiem, to sprawa się komplikuje. Niemniej postaw sprawę jasno i jeśli nie dojdziecie do konsensusu to szkoda tracić życia :/
Przy czym ja mam taki charakter że pewnie też bym zaczął wbijać szpile i opowiadać o gościach z którymi
  • Odpowiedz
le wiesz przekonałam się w swoim życiu już o tym, że jeśli ktoś nie poczuje na swojej skórze takich samych punchów jakie sprzedaje komuś, to nigdy nie zrozumie jakie to zachowanie jest #!$%@?


@hermetyczniee: jak przypadkiem będziesz kiedyś z gościem, któy mocno nadużywa alkoholu to też się kilka razy napruj jak szpadel do odciny i rzygania po łóżku. Może wtedy zrozumie jak bardzo Cię rani swoim piciem i że nie powinien
  • Odpowiedz