Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie, nie chce tego dodac z wlasnego konta

#zwiazki #lekarz #medycyna #tinder

Zaczęła mi potwornie doskwierać samotnosc i zaczalem szukac dziewczyny. Nie szukam przygody ani jakis innych glupot tylko po prostu kogos z kim moglbym porozmawiac na wszelkie tematy, ktora moglbym kochac, osobe ktora by mnie wspierala i z ktora byloby mi dobrze patrzec w nocne niebo. Zalozylem sobie tego calego #tinder i #badoo i po prostu nie potrafie. Chyba jestem za powazny i za naiwny? Spotykam sie z rozowymi ale po prostu nie moge trafic. Nigdy wczesniej nie spotkalem sie z takimi kobietami o tak specyficznych zachowaniach. Albo desperatki, albo ksiezniczki, albo "a nie mam planow, netflix and chill" albo zakrecone ekolozki i kociary albo przywiazane do rodzicow. No po prostu nie moge nikogo znalezc. Ale do meritum

Chyba nie ma gorszego typu kobiet niz ladne wysokie mlode blondynki lekarki jedynaczki z rodzin lekarskich. Poznalem jedna taka i bylismy na dwoch randkach i poziom ksiezniczkowania wybil poza moja skale. Jezeli myslicie ze rozowe caluja w chadow 10/10 to byscie sie zdziwili w jakich celuja takie dziewczyny. (ten opis co nastapi jest tylko dla porównania! Nie jest to meritum tego wpisu i nie jest po to by sie chwalic wiec prosba o niekomentowanie)

Jestem z rodziny szlacheckiej, pracuje jako adwokat za granica, mam mieszkanie w Monachium i dom wakacyjny w Azji, moja rodzina jest dziana a sam mam 190 i jestem wysportowany. Mam fajne pasje, uwazam ze nurkowanie z butlami oraz historia sztuki i architektury to fajne pasje. (I NIE, NIE CHWALE SIE TYM NA RANDKACH, nie wychodzę na buca chwalipiete - normalnie wychodzi to podczas rozmowy, przeciez nie bede tego ukrywal!)

A dla takiej to nie wystarcza! Ona ostatnio mi oswiadczyla ze podoba jej sie najnowsza G klasa i ze fajnie byłoby polecieć na Polinezję... Kogo ona do cholery szuka? Chada 20/10? Mlodego norweskiego modela miliardera co ma prywatny odrzutowiec, 100m jacht, 6 nieruchomosci a do tego jest kochajacy, niezdradzajacy, rodziny, mily i inteligentny? Przeciez takich oskarkow moze jest ze 100 na calym swiecie.

I to nie jedyna, co ładniejsza lekarka z rodziny lekarskiej to wszystkie maja takie wymagania. One sa tak zblazowane i rozpieszczone ze ja nie wiem. Gdzie szukac normalnej dziewczyny co nie ma wymagan jak z kosmosu i bylaby szczesliwa z normlanego spedzania czasu?! Ah chcialem sie wyzalic po prostu. Szczesliwego nowego roku wszystkim.

I tak, takie osoby jak ja tez lurkuja na wykopie.

Ponizej najladniejsza polska lekarka miss universe 2016

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63b1bf617b6d682323d711e8
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 33
@kaspil: bo to akurat częściowo moje środowisko :D
większość ma normalne związki, z normalnymi gościami. mój kumpel ma żonę lekarkę, z lekarskiego domu, bardzo ładną, z doktoratem i specjalizacją sam nie będąc księciem ani milionerem. bynajmniej nie jest wyjątkiem wśród znanych mi (a sporo ich znam)

twoja perspektywa jest zaburzona przebywaniem w internetowej bańce wykopowej narracji.
@AnonimoweMirkoWyznania: Ale co w tym dziwnego? Normalne poukładane dziewczyny maksymalnie do 22rż organizują sobie życie.
Jeśli przy tak ogromnym nadmiarze wolnych chłopów laska nie może z żadnym wejść w związek, to sam sobie odpowiedz czy w jej głowie jest wszystko w porządku?
Czy taka dziewczyna ma być może za wysokie wymagania?
Czy taka dziewczyna być może za mało oferuje w stosunku do oczekiwań?
No na pewno tak nie jest. Na świecie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Jestem z rodziny szlacheckiej, pracuje jako adwokat za granica, mam mieszkanie w Monachium


W tym momencie można skończyć czytać tego baita od #przegryw
Takie urojenia się leczy bo się tylko pogrążasz chłopie.
odpowiem na oczywistą zarzutkę ale nie ma gorszych i nudniejszych, a także bardziej zadufanych w sobie partnerów od lekarzy i prawników. Sama nienawidzę swojej grupy zawodowej i wszystkiego co z nią związane. Zresztą w miłości celowanie w cokolwiek konkretnego mija się z celem, bo i tak serce nie sługa ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@oszty: Mądrzej bym tego nie napisał :D
OP: Dziękuję wszystkim za odpowiedzi i za parę prywatnych konwersacji.

@TantnisKrzyzowiaczek @analboss @Frankyyfrank tak tak, wiem. Wielka jedna beka. Niestety nazwiska nie ukryje. Ja już pisałem raz czy dwa na anonimowych i też chyba się z tego smialiscie

@ToJuzPrzechodziLudzkiePojecie bardzo dziękuję za bardzo dobre rady szczególnie o tym by popełniać gafy!

@Strahl nie, to oznacza że od dawna używam tego portalu i znam tutejszą terminologię.

@LaKarolina bardzo Ci dziękuję za bardzo
Przecież te dziewczyny też szukają chłopaków.


@AnonimoweMirkoWyznania: no i co z tego ( ͡° ͜ʖ ͡°) zabolało cię odrzucenie bo uraziło twoje wątpiące w swoją wartość, szukające aprobaty ego. Odnajdź swoją prawdziwą wartość, to uda ci się też dostrzec to co jest istotne w innych. Wtedy okaże się że może dziewczyna która skończyła medycynę i jara się drogimi samochodami nie jest najlepszym czymś na co cię stać