Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Słyszałem o tym, że kobiety zmieniają się po ślubie, ale nie sądziłem, że aż tak bardzo. Z mój #rozowypasek mieszkaliśmy parę lat przed zawarciem formalnego związku, więc miałem czas na zauważenie niepokojących sygnałów:

1) Kiedyś różowa pilnowała porządku, wręcz zwracała mi uwagę na pozostawione w nieładzie naczynia itp. Teraz jest dokładnie odwrotnie. Zupełnie nie przeszkadza jej bałagan w zlewie, ogólnie w kuchni czy mieszkaniu. Powiedziałbym, że zrobiła się z niej wręcz bałaganiara.
2) Seks. Kiedyś wydawała się nienasycona. Teraz? Szkoda gadać. Raz na tydzień lub dwa.
3) Planowanie. Kiedyś nie miała problemu z planowaniem wspólnych zajęć. Teraz planowanie doprowadza ją do szału (może nie samo planowanie, ale myśl, że później coś trzeba zgodnie z tym planem zrealizować)
4) Rozmowa. Kiedyś gadaliśmy godzinami, dosłownie. O wszystkim. Teraz próba wydobycia z niej kilku szczególów kończy się awanturą. Po prosu, gdy dopytuję o to co ustaliła, co załatwiła, jak coś załatwiła, odbiera to jako atak.

#gorzkiezale #zwiazki #malzenstwo #rodzina #rozowypasek

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63b1c32b7b6d682323d71297
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 13
@AnonimoweMirkoWyznania: To brzmi jak problemy z hormonami lub depresja (odbieranie rzeczy jako atak czy drażliwość to też objaw depresji).

Depresja ma różne podłoża. Równie dobrze może być wszystko dobrze, a jej ciało nie produkuje wystarczająco dużo serotoniny.
CzterokopytnyEkolog: Kobiety przed ślubem grają rolę i starają się żeby frajer taki jak ty dał się nabrać na ślub. Po ślubie kobieta przestaje udawać i pokazuje swoją prawdziwą twarz bo już cie ma złapanego na papier prawny.

Ona daje ci dupy 3 razy w miesiącu? xD
Na dziwkach byś zapłacił 700-900 złotych miesięcznie za to. A za swoją dziwkę płacisz znacznie więcej.
---

Zaakceptował: LeVentLeCri