Wpis z mikrobloga

Macie jakieś rekomendację do mokrej i suchej karmy dla psów?
Psina roczna, mały pies. Nie podeszły jej z mokrych: Rafi junior, Rafi, TufTuf.
Z suchych: pedigree, activ pet małe rasy, activ pet bez dodatku zbóż (w tym przypadku za duży rozmiar granulek)
Wcina chętnie mięso i gotowane marchewki. Chociaż wszystko by zeżarła, jakby się jej pozwoliło.

#pies #psy #karmadlapsa
  • 13
@iustus: Moj był na mokrej royal dla małych ras. Nawet mu podszedł, bo miał male granulki, ale porem mu się znudziło.
Dedykowaną dla rasy jadł tylko czasami.
Dolina noteci mu podeszła, ale też się znudziła.
Wiejska zagroda miała za duże kawałki w puszcze.
Dość dlugo smakował mu woolf. Chyba myślał że jest wolnożyjącym wilkiem i dodatki z lasu są super.
A tak naprawdę to musisz sam sprawdzić co jej bedzie podchodziło.
@Voyo: Właśnie dlatego szukam czegoś nowego. Rafi i rafi junior np. dobrze się sprawdzały ale pies przestał je ostatnio jeść. Poza tym trafiło się parę puszek, które śmierdziały (nieotwartych wcześniej) i musiałem wyrzucić. Dzięki za sugestie
@DrakkainenV: Czasami gotuję ale nie będę codziennie. Zwłaszcza, że chcąc zużyć mięsa/warzywa, których przy okazji używam do obiadu, i tak musiałbym je gotować osobno (obecność przypraw, w tym soli i pieprzu)..
@iustus: jak nagle przestał jeść to zrob badania, kiedy odrobaczales? Moja gończa jak mała była to przestała jeść cokolwiek i się okazało, ze mega zarobaczona. Musiała lapnac zaraz po odrobaczeniu a ze odrobaczaniu co 3 miesiące to miały czas się wyhodować a objawów z początku robaki nie daja
@Voyo: właśnie je to moja Luna dużo, tylko wszystko a nie karmy. Szybko się jej nudzą. Zżera nawet byle paprochy z podłogi, tylko nie karmę. Przekąski też już ograniczyłem do minimum (parę przekąsek co parę dni).

Ale to dobra porada, badania ogarnę. Może też jej czegoś brakuje z makro i wybrzydza. Odrobaczałem 4 miesiące temu, wet mówił, żeby w lutym przyjechać na następne.

Ogółem dobra rada z tym badaniem, dzięki!