Wpis z mikrobloga

Bycie różową serio ma swoje plusy. Niedawno kupiłam sobie - wydawałoby się - fajne szpilki. Poszłam w nich na imprezę, lecz ostatecznie okazały się niezbyt wygodne i postanowiłam je wystawić na OLX. Kupione za 170 zł, wystawione za 140 zł. Dorzuciłam też realne foto, tj. jak wyglądają na nogach. Nie minęła godzina, dostaję telefon. Kupiec (tak, mężczyzna) proponuje mi za nie trzy stówki pod dwoma warunkami. Warunek pierwszy: odbiór osobisty. Warunek drugi: przymierzyć je przy nim, aby mógł zobaczyć, jak prezentują się na stopach na żywo. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pomyślałam, że skoro do odważnych świat należy, to zgodziłam się. Finał historii jest taki, że cała akcja przebiegła niezwykle sprawnie, tak jak w telefonicznych założeniach i jestem bogatsza o trzy stówki plus dodatkowe pięć dych napiwku za - jak ujął to kupujący - ładny french. Także tego.

#chwalesie #olx #szpilki #rozowepaski #atencyjnyrozowypasek
  • 80
@drakonia:
Takie tam z forum ocieraczy:

Zanim zostaniesz samodzielnym ocieraczem, musisz terminować u kogoś z gildy i zdać egzamin

Na początek polecam ćwiczenia mające na celu wyrobienie u siebie umiejętności niekonwencjonalnego zachowania - paradoksalnie takim najlepszym ćwiczeniem jest po parkach lub na klatkach schodowych z fiutem na wierzchu. Miałem kiedyś cały ekwipunek exhiba - płaszcz i sięgające łydek końcówki nogawek od spodni podwieszone na szelkach - więc dopóki nie rozchyliłem poły,
@euphoriatears: Najlepsze jest to, że potem przez takie coś niektóre dziewczyny wystawiają jakieś szpilki z konta partnera - tak więc jest jakieś konto MARCIN, a wśród sprzedawanych rzeczy sama jakaś bielizna, obuwie damskie itp. Efekt jest taki, że inne dziewczyny boją się kupować, bo myślą, że to jakiś fetyszysta, albo inny dziwak, który nie wiadomo co z tym robił :DD
@KondominiumKatoSocjalistyczne: Dlaczego od razu tragedia - ot fetysz jak każdy inny. Zapewne spora część grona naszych znajomych ma jeszcze dziwniejsze upodobania, ale o nich nie wiemy - a wcale nie uważamy tych osób za takich jak określone w Twoim wpisie.

I choć sam go nie rozumiem, to gość kulturalnie zapytał i dwójka dorosłych ludzi się dogadała, w efekcie czego wszyscy są zadowoleni. Wolę już taki świat, niż świat, w którym ten