Wpis z mikrobloga

Bycie różową serio ma swoje plusy. Niedawno kupiłam sobie - wydawałoby się - fajne szpilki. Poszłam w nich na imprezę, lecz ostatecznie okazały się niezbyt wygodne i postanowiłam je wystawić na OLX. Kupione za 170 zł, wystawione za 140 zł. Dorzuciłam też realne foto, tj. jak wyglądają na nogach. Nie minęła godzina, dostaję telefon. Kupiec (tak, mężczyzna) proponuje mi za nie trzy stówki pod dwoma warunkami. Warunek pierwszy: odbiór osobisty. Warunek drugi: przymierzyć je przy nim, aby mógł zobaczyć, jak prezentują się na stopach na żywo. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pomyślałam, że skoro do odważnych świat należy, to zgodziłam się. Finał historii jest taki, że cała akcja przebiegła niezwykle sprawnie, tak jak w telefonicznych założeniach i jestem bogatsza o trzy stówki plus dodatkowe pięć dych napiwku za - jak ujął to kupujący - ładny french. Także tego.

#chwalesie #olx #szpilki #rozowepaski #atencyjnyrozowypasek
  • 80
@choochoomotherfucker napisałem o braku równości. Natomiast istnienie tego stanu nie musi być spowodowane czyims zawinionym zachowaniem.
Uprzedzając kolejny zarzut. Brak winy w tym że jakaś nierówność wystąpiła nie wyklucza tego że taka nierówność trzeba zwalczać.

Nic o pokrzywdzeniu nie pisałem. Nie manipuluj.
Dla gościa mela na pysk, ale sam nie wiem czy gdybym był kobietą to bym tak nie wykorzystywał frajerów bez godności
cóż różowe na stópkowym podziemiu potrafią się nawet z tego tylko i wyłącznie utrzymywać.

Niechlubnie trochę znam temat , cóż, fajnie że wszyscy zadowoleni, zawsze tak to powinno wyglądać()


@asdf1235: żaden normalny mężczyzna nie składa takich ofert kobiecie, za jego zachowaniem kryje się jakaś tragedia i #!$%@?, żerowanie na cudzej tragedii nie jest w porządku.

Mam nadzieję, że karma ugryzie i OPka również trafi