Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy ktoś słyszał ale przypominam: 2.7 mld zł na propagandę TVP to ponad 3x tyle co wydatki na wszystkie szpitale kliniczne w Polsce, 25x tyle co budżet Polskiej Akademi Nauk, TVP > zdrowie i nauka polaków

Dla przypomnienia prośba o wykop efekt https://www.wykop.pl/link/6964753/2-7-mld-3x-wydatki-szpitali-klinicznych-wszystkich/

#bekazpisu #heheszki #ekonomia #polska #tvpis
cornel9192 - Nie wiem czy ktoś słyszał ale przypominam: 2.7 mld zł na propagandę TVP ...

źródło: comment_1672445825OqVmTQJFzfWmLR4Yr06PHL.jpg

Pobierz
  • 23
trolle, to jest 2 mld bo te 700 mln to obligacje. Poza tym, to idzie na wszystko czyli radio, sport, kulturę, misję. Bez tego tylko byłby proniemieckożydoski TVN i nijaki Polsat.


@Dundes2136 czyli wcześniej bez tych 2 miliardow nie było TVP i reszty? Jak sobie z tym radziły poprzednie rządy?
Bo z tego co pamiętam, to TVP, sport czy kultura działały normalnie.

2 mld to jest ok 5,47 mln/DZIENNIE.

Na co idą
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Dundes2136: a ja oglądałem tvp parę lat temu, nie było dwóch miliardów a tvp było. Jakiś osioł próbował mi wmówić, że zanim pis ukradł nam 2 miliardy na tvp to na mundialach transmitowane w Polsce były tylko mecze polski, półfinały i final, z teraz w końcu jest wszystko xd wy głupków udajecie, pisiory, i nawet nie musicie się starać.
@Dundes2136: No nie da się tego obronić w żaden sposób, kiedyś nie dokładano miliardów a wszystko było. Dzisiaj dokładają coraz więcej a rozwoju jak nie było tak nie ma.
No i kiedyś się nie płaciło grubych pieniędzy za hienę cmentarną gloryfikującą przestępcze czasy.
@cornel9192:

Budżet PANu to 108 baniek?
Ciekawe. Jako ich doktorant dostaję na miesiąc 2,1k, a jak zapytałem o hajs na konfę w Szwecji to powiedzieli, że nie mam się raczej co nastawiać, bo nie mają pieniędzy i lepiej żebym szukał grantu poza PAN XDDDDD
@cornel9192: Ale propagandę sprzedają pierwszorzędnie. Moja babcia, 80 lat, już ledwo gada, od biedy sie podpisze, więc glosuje - oczywiście na jedyną polską partię. Świątobliwa kobiecina, księdza przyjmie, da mu ostatni grosz, za który miala leki wykupić, padnie po drodze, ale na mszę pojdzie, śpi z obrazkiem ojca Pio i ze łzami modli się do Najświętszej Panienki. Ale Tuska nienawidzi tak, ze przy życzeniach swiatecznych nie omieszka wspomniec, że by tego