Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy ktoś słyszał ale przypominam: 2.7 mld zł na propagandę TVP to ponad 3x tyle co wydatki na wszystkie szpitale kliniczne w Polsce, 25x tyle co budżet Polskiej Akademi Nauk, TVP > zdrowie i nauka polaków

Dla przypomnienia prośba o wykop efekt https://www.wykop.pl/link/6964753/2-7-mld-3x-wydatki-szpitali-klinicznych-wszystkich/

#bekazpisu #heheszki #ekonomia #polska #tvpis
cornel9192 - Nie wiem czy ktoś słyszał ale przypominam: 2.7 mld zł na propagandę TVP ...

źródło: comment_1672445825OqVmTQJFzfWmLR4Yr06PHL.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@Patryk4: powinno być tyle ile jest, tyle ile ludzie płacą to tyle powinno być, nie więcej, nie mniej. to tak samo jakbym ja dostawał kasę od youtuba bo mnie ludzie nie chcą oglądać, tfu, gorzej, dostawał bym te kasę od tych ludzi właśnie co mnie nie chcą oglądać
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@cornel9192: trolle, to jest 2 mld bo te 700 mln to obligacje. Poza tym, to idzie na wszystko czyli radio, sport, kulturę, misję. Bez tego tylko byłby proniemieckożydoski TVN i nijaki Polsat.
  • Odpowiedz
  • 183
trolle, to jest 2 mld bo te 700 mln to obligacje. Poza tym, to idzie na wszystko czyli radio, sport, kulturę, misję. Bez tego tylko byłby proniemieckożydoski TVN i nijaki Polsat.


@Dundes2136 czyli wcześniej bez tych 2 miliardow nie było TVP i reszty? Jak sobie z tym radziły poprzednie rządy?
Bo z tego co pamiętam, to TVP, sport czy kultura działały normalnie.

2 mld to jest ok 5,47 mln/DZIENNIE.

Na co idą
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Dundes2136: a ja oglądałem tvp parę lat temu, nie było dwóch miliardów a tvp było. Jakiś osioł próbował mi wmówić, że zanim pis ukradł nam 2 miliardy na tvp to na mundialach transmitowane w Polsce były tylko mecze polski, półfinały i final, z teraz w końcu jest wszystko xd wy głupków udajecie, pisiory, i nawet nie musicie się starać.
  • Odpowiedz
@Dundes2136: No nie da się tego obronić w żaden sposób, kiedyś nie dokładano miliardów a wszystko było. Dzisiaj dokładają coraz więcej a rozwoju jak nie było tak nie ma.
No i kiedyś się nie płaciło grubych pieniędzy za hienę cmentarną gloryfikującą przestępcze czasy.
  • Odpowiedz
@cornel9192:

Budżet PANu to 108 baniek?
Ciekawe. Jako ich doktorant dostaję na miesiąc 2,1k, a jak zapytałem o hajs na konfę w Szwecji to powiedzieli, że nie mam się raczej co nastawiać, bo nie mają pieniędzy i lepiej żebym szukał grantu poza PAN XDDDDD
  • Odpowiedz
@cornel9192: Ale propagandę sprzedają pierwszorzędnie. Moja babcia, 80 lat, już ledwo gada, od biedy sie podpisze, więc glosuje - oczywiście na jedyną polską partię. Świątobliwa kobiecina, księdza przyjmie, da mu ostatni grosz, za który miala leki wykupić, padnie po drodze, ale na mszę pojdzie, śpi z obrazkiem ojca Pio i ze łzami modli się do Najświętszej Panienki. Ale Tuska nienawidzi tak, ze przy życzeniach swiatecznych nie omieszka wspomniec, że by tego
  • Odpowiedz