Wpis z mikrobloga

Chciałbym tylko poinformować, że busem o numerach EOP HS25 przyjechali miłośnicy dewastowania terenów leśnych na #motocykle #cross.
Dodam, że żeby zaparkować w tym miejscu, "kierowca" musiał dojechać do niego ścieżką rowerową, gdzie oczywiscie jest zakaz wjazdu dla pojazdów mechanicznych.

Patrol policji zjawił się w rekordowym czasie - 10 minut. Nie dziwię się. Koniec roku, a tu możliwość wlepienia kilku mandatów została podana na tacy. Niczego nieświadomi troglodyci na swoich piździkach zabawiali się aż do przyjazdu policji.
#bekazpodludzi #bekazdebili #las #natura #czujedobrzeczlowiek
Pobierz Branco_Amigo - Chciałbym tylko poinformować, że busem o numerach EOP HS25 przyjechali...
źródło: comment_1672404101Lgls9nQbezYysauDRojE5M.jpg
  • 118
musiał dojechać do niego ścieżką rowerową, gdzie oczywiscie jest zakaz wjazdu dla pojazdów mechanicznych.

Patrol policji zjawił się w rekordowym czasie - 10 minut.


@Branco_Amigo: mam nadzieję, że dotarli na piechotę/konno
@bartton: Jest chyba różnica pomiędzy pojazdem uprzywilejowanym a cywilnym, prawda?
Czy gdyby któryś z tych dzbanów upadł i sobie głupi ryj rozwalił, to ratownicy powinni pieszo dotrzeć?

Osobną kwestią jest to, czy po takie głupie zwierzę na piździku powinna przyjeżdżać karetka czy raczej śmieciarka.

Macie wy obrońcy te argumenty, że pożal się Boże. Wam najwyraźniej kaski też uciskają resztki mózgu.
@btwinnn: u mnie w okolicznym lesie quadami i crossami #!$%@? kilka przepraw przez rzeczkę, które dosłownie wyglądały jak nienaruszone przez człowieka rajskie miejsca - piękna roślinność, dno strumienia z białym piaskiem, ptactwo przylatujące pić wodę. Kiedyś w relacji znajomego zauważyłem, że durna pała piłowała motocykl w wodzie dokładnie w jednym z tych miejsc, bo HEHE FAJNIE CHLAPIE.
Legalnych torów do crossu akurat u nas nie brakuje.


@erdetmxt: buaahahahaha dobre sobie. Tu masz porównanie, jest dramat pod tym względem.

Kolejno Polska, same okolice Berlina, Biedna Słowacja, i Europa.

@Pitu33: spałbys na torze a i tak w las byś pojechał. Gardzę wami
jak widac male zainteresowanie to i malo obiektów.


@Tigermass: Idąc tym tokiem myślenia w Polsce brakuje lekarzy specjalistów bo jest małe zainteresowanie ¯_(ツ)_/¯

@aksal89: @Horvath: Paru zaznaczonych w PL brakuje co nie zmienia faktu że rzeczywistość się niewiele różni.

@Pitu33: U mnie jest tor 10km od domu nie zaznaczony. Ta mapka to bzdura
@lubieczipsy_: uznam, ze nie chcialo Ci sie przewijac i czytac komentarzy(tez tak czesto mam), ale juz odpowiadalem na to. Na wszystko sie znajda chętni jak bedzie z tego kasa. Bedzie ludzi stac, zeby sporo płacić specjalistom to specjalisci sie znajda, beda chetni płacić duzo za tory to tory sie znajdą. Poza tym jeden mireczek pisal tez trafny argument, medycyna w polsce jest mocno hermetyczna i ciężko dostać się do tego środowiska.