Wpis z mikrobloga

Chciałbym tylko poinformować, że busem o numerach EOP HS25 przyjechali miłośnicy dewastowania terenów leśnych na #motocykle #cross.
Dodam, że żeby zaparkować w tym miejscu, "kierowca" musiał dojechać do niego ścieżką rowerową, gdzie oczywiscie jest zakaz wjazdu dla pojazdów mechanicznych.

Patrol policji zjawił się w rekordowym czasie - 10 minut. Nie dziwię się. Koniec roku, a tu możliwość wlepienia kilku mandatów została podana na tacy. Niczego nieświadomi troglodyci na swoich piździkach zabawiali się aż do przyjazdu policji.
#bekazpodludzi #bekazdebili #las #natura #czujedobrzeczlowiek
Branco_Amigo - Chciałbym tylko poinformować, że busem o numerach EOP HS25 przyjechali...

źródło: comment_1672404101Lgls9nQbezYysauDRojE5M.jpg

Pobierz
  • 118
@btwinnn: no wiec wlasnie, najłatwiej rządzić dobrem kogos, a jak dodatkowo polak nie ma to drugiemu bedzie życzył jak najgorzej, ehhh i jak ma być tutaj dobrze

@Podstarzaly_Mandalorianin: trzeba zacząć organizowac wyścigi samochodow po miastach, bo tory drogie, a i malo ich w polsce. Co tam najwyzej sie urwie pare znaków albo zabije paru dzieciaków. Panstwo naprawi ze swoich pieniedzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Tigermass: A co OP mówi o swojej działce i rozjeżdżaniu jej? Nie wiem jakie szkody dokładnie spowodowali ale najłatwiej to zadzwonić po psy każdemu… jak ktoś jeździ enduro na 2 moto tubeless oponach i nie pałuje tego samego pojazdu to straty są takie ze zmiecie ściółkę. Zobacz co wycinki drzew robią #!$%@? szlaki ( sam jestem świadkiem) mogę Ci pinezkę dać. Jakoś nikt nie ma bólu bo powiedzą ze musza wycinać
@Pitu33: brakuje specjalistów, bo zarobki sa slabe. Tak samo brakuje torów, bo zarobki z nich sa małe. Jak w obu przypadkach ludzie beda w stanie płacić spore stawki to jednych i drugich nie zabraknie.

@btwinnn: no, ale dzialka jest kogos prywatna/panstwowa. Wycinki sa przeprowadzane(czego nie pochwalam), ale sadzi sie za to drzewa w innych miejscach.

Nie wiem jakie szkody dokładnie spowodowali ale najłatwiej to zadzwonić po psy każdemu…

Dlatego lepiej