Aktywne Wpisy

wiktor-wkpl +1159
#mecz #pilkanozna #mundial #mundial2026 #sport
NIE PATRZ NA JPG PRZED PRZECZYTANIEM!
Do rozpoczęcia Mundialu pozostał równy tydzień. Z racji, że będzie to turniej bez Reprezentacji Polski dla wielu z nas te mistrzostwa delikatnie straciły urok pod względem kibicowskim. Sam nie bardzo wiem komu kibicować i pomyślałem, że wielu z Was ma podobny problem.
Tak więc spróbujmy sobie urozmaicić to piłkarskie święto.
NIE PATRZ NA JPG PRZED PRZECZYTANIEM!
Do rozpoczęcia Mundialu pozostał równy tydzień. Z racji, że będzie to turniej bez Reprezentacji Polski dla wielu z nas te mistrzostwa delikatnie straciły urok pod względem kibicowskim. Sam nie bardzo wiem komu kibicować i pomyślałem, że wielu z Was ma podobny problem.
Tak więc spróbujmy sobie urozmaicić to piłkarskie święto.
źródło: 7602
Pobierz
zapasowy-pirat +65
#kiszak
Witajcie z tej strony osoba która siedzi w gameDevie oraz Unity.
i takiego syfu jak playable teaser EoE dawno nie widziałem.
Z ciekawości zdekompilowałem kod źródłowy dotPeekiem i nie wróżę tej grze dobrze - no chyba że zostania napisana na nowo.
Kod jest albo pisany przez ChatGPT lub inne AI, albo robiony przez kogoś po kursie -
Witajcie z tej strony osoba która siedzi w gameDevie oraz Unity.
i takiego syfu jak playable teaser EoE dawno nie widziałem.
Z ciekawości zdekompilowałem kod źródłowy dotPeekiem i nie wróżę tej grze dobrze - no chyba że zostania napisana na nowo.
Kod jest albo pisany przez ChatGPT lub inne AI, albo robiony przez kogoś po kursie -





Czego wymagają od juniora w pierwszej pracy? Jestem w trakcie rekrutacji na junior elixir deva, jako zadanie robiłem appke webową. Ogólnie to udało mi się ją zrobić, nie wszystko było idealnie ale jednak działało, wiadomo trochę googlowania, trochę kombinowania, dużo czytania dokumentacji i książek, bo elixira i Phoenix a znam z 3 tygodnie (tyle też gdzieś zajęło mi robienie appki). Jutro mają mi dać znać, czy się dostałem feedback dostałem że działa, trochę rzeczy jest do poprawy i można by to ulepszyć. Boje się, ze się dostanę i rzuca mnie na głęboką wodę, jak to zwykle wygląda? Dostalbym jakiś mentoring coś takiego? (bo nie mam doświadczenia w branży, to moja pierwsza praca jeśli będzie xd)
Zlote gory obiecuja na rozmowie, a potem to albo dopasujesz sie i robisz ponad sily
bez doświadczenia to jest staż lub praktyka
ja osobiście juniorów nie zatrudniam, oczekuję od razu mida lub prawie mida i podkupuje z firm które dobrze uczą od stażu do poziomu junior-mid, czyli zwykle jakieś 1.5-2.5 lata
tak na prawde to wszystko zalezy od firmy do ktorej trafisz, albo beda oczekiwali ze bedziesz w stanie poprawic kawalek kodu albo na dzien dobry jakies grube zadanie do roboty xd i tak samo mozesz zarabiac na poczatku 3k albo 8k