Wpis z mikrobloga

@Niewiedza_jest_blogoslawienstwem: najgorsze jest to że jak ładnych parę lat temu pisałem o atomie, że wypowiadanie się o nim przez pryzmat Czarnobyla to jakieś nieporozumienie i straszenie ludzi atomem ma się nijak do technologii których używa się obecnie i o tym że atom względnie jest energia najbardziej zieloną to mało mnie tutaj nie spalili za herezje.
@ArtBrut: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Polska wygrała z Rosją mecz hokejowy. Po tygodniu prezydent Putin przesyła telegram do prezydenta Kwaśniewskiego:

- Gratulujemy STOP Gaz STOP Ropa STOP
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Xtreme2007: gdyby Rosja zakręciła rurki np do Niemiec to bylibyśmy w głębokiej dupie a tak to braliśmy paliwa z Niemiec który tam trafiła z Rosji ale oficjalnie i propagandowo.... Nie importowaliśmy z Rosji a np z Niemiec xD
najgorsze jest to że jak ładnych parę lat temu pisałem o atomie, że wypowiadanie się o nim przez pryzmat Czarnobyla to jakieś nieporozumienie i straszenie ludzi atomem ma się nijak do technologii których używa się obecnie i o tym że atom względnie jest energia najbardziej zieloną to mało mnie tutaj nie spalili za herezje.


@Centuri0n: podobnie jest z przenoszeniem warunków jakie miały miejsce w Fukushimie na realia Europy. Bardzo często niemieckie
Tylko gaz z Rosji!


@ArtBrut: akurat sprowadzanie węgla statkiem do dużo gorszy pomysł niż wydobywanie go u nas. Przecież w tym roku okazało się że to nas pogrążyło. Czy nie?