Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jakiś czas temu w mieszkaniu obok mojego rozpoczął się remont, typ dzieli mieszkanie 70m2 na trzy kurniki inwestycyjne. Dzień w dzień od 7 rano zaczynają głośne roboty (kucie, wiercenie), całe mieszkanie mi się trzęsie, nie mówię już o burdelu na klatce schodowej i wszechobecnym pyłem.
Byłem u nich za każdym razem jak mnie obudzili, mówią że "cisza nocna się kończy o 7 rano i mogą to robić" (wiem że nie mogą, nie ma czegoś takiego jak cisza nocna), po którymś razie widząc że chamów nie przegadam zacząłem wzywać policje ale przyjeżdżają z różnym skutkiem, raz po 2 godzinach jak już jest cicho, raz wcale. Ze dwa razy byli po 60-80 minutach od wezwania i sporządzili notatkę służbową.

Do spółdzielni dzwoniłem kilka razy, mieli się odezwać do właściciela i przekonać go co do rozpoczynania robót później, oraz sprzątania klatki schodowej, ale nie wiem co z tego wynikło.

Także ten, ma ktoś pomysł jak można im trochę życie uprzykrzyć? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nieruchomosci #mieszkanie #budownictwo #prawo

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63abf1c36ee95d57c223ba78
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: jonik
Przekaż darowiznę
  • 58
@LucaJune: myślę, że OP robi gównoburze, bo jest paniczykiem, któremu przeszkadzają inni ludzie. Ile takiego kucia i wiercenia może być w trakcie remontu, przecież nie da rady kuć dzień w dzień od 7 przez tydzień, bo całe mieszkanie skujesz. Pora na kucie, owszem trochę wczesna, ale myślę, że OP naciąga fakty.
@arysto2011: @Yacoshe: 7 to nie jest normalna godzina na zaczynanie kucia w ścianach i aspołeczność nie ma tu nic do rzeczy. Na większości osiedli, macie regulamin który mówi o pracach remontowych od 9 do 15 albo 16, już dokładnie nie pamietam godziny do.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@arysto2011: @NapoleonWybuchowiec: @jonik: @Yacoshe: @BHN_LLU: @BHN_LLU: @Reanef: @Mathas: @Skowyrny_Johnny: @DerMitteleuropaer: @skaza: @meris91: @Kair: @gromak: @Nie_jestem_tak_madry_jak_Ty: @smoczewski: @geronimo80: @Demoman: @LucaJune: @otacon: @Semigod: @gokotgo: @geronimo80: @WiemyCoWiemyKogo: @nieocenzurowany88: @jebluschytrus:

Zawołam wszystkich juz niezależnie od treści komentarza bo widzę jaki jest ogólny trend wątku, że optopedau bo każdy ma prawo