Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jakiś czas temu w mieszkaniu obok mojego rozpoczął się remont, typ dzieli mieszkanie 70m2 na trzy kurniki inwestycyjne. Dzień w dzień od 7 rano zaczynają głośne roboty (kucie, wiercenie), całe mieszkanie mi się trzęsie, nie mówię już o burdelu na klatce schodowej i wszechobecnym pyłem.
Byłem u nich za każdym razem jak mnie obudzili, mówią że "cisza nocna się kończy o 7 rano i mogą to robić" (wiem że nie mogą, nie ma czegoś takiego jak cisza nocna), po którymś razie widząc że chamów nie przegadam zacząłem wzywać policje ale przyjeżdżają z różnym skutkiem, raz po 2 godzinach jak już jest cicho, raz wcale. Ze dwa razy byli po 60-80 minutach od wezwania i sporządzili notatkę służbową.

Do spółdzielni dzwoniłem kilka razy, mieli się odezwać do właściciela i przekonać go co do rozpoczynania robót później, oraz sprzątania klatki schodowej, ale nie wiem co z tego wynikło.

Także ten, ma ktoś pomysł jak można im trochę życie uprzykrzyć? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nieruchomosci #mieszkanie #budownictwo #prawo

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63abf1c36ee95d57c223ba78
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: jonik
Przekaż darowiznę
  • 58
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@arysto2011: normalne jest też dogadywanie się z sąsiadami i osiąganie jakiegoś kompromisu - np zaczynanie robót z 2 godziny później. Za to ty jesteś ostatnim człowiekiem do wypowiadania się o normalności xd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pomaranczowyogorek: przepis zapisany w godności i rozumie człowieka xD. Spółdzielnie wykluczają głośne prace remontowe w niedziele bo zwyczajowo jest to dzień przeznaczony na odpoczynek.
A prawnie-prawnie to nie można zakłócać spokoju 24/7, wszystko co się tyczy remontów jest kontratypem zwyczajowym.

No naprawdę trzeba juz rigczu nie mieć zeby prace remontowe w niedziele prowadzić
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@geronimo80: ale gościu, siódma rano to już normalna pora, o #!$%@? wam chodzi XD?
Wielcy AJTIJOWCY od dwunastej robią i chlip chlip bo ktoś wstaje wcześniej niż ja. Albo co gorsza, przegrywujecie w domu bez roboty i pobudka o 12 to blady świt.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Shyvana: skoro remont był "twój" to po co "zapoznawaliście sie" z regulaminem? Dużo was tam jest w tej głowie?
Moje pytanie było do konkretnego mirka dot. jego stwierdzenia, więc nie rozumiem po co mnie wołasz do swojego listu pochwalnego dla samej siebie?
  • Odpowiedz
@geronimo80: taki zaawansowany AJTI spec, a nie panimaju, że są zatyczki do uszu. Albo nauszniki. A jak założysz oba, to już w ogóle, prędzej wibracje poczujesz ciałem, niż hałas.

Plus, nazywanie kogoś plebsem, bo chodzi do fabryki na szychte od 7, albo nie daj Boże, bo to obraża pomyślunkiem samego AJTI speca, od szóstej.

XDDDD

Weź sobie meliski naparz typie, słoma z butów taka, że gnojem #!$%@?.
  • Odpowiedz
@buczubuczu: no jasne spać w zatyczkach bo plebs ma #!$%@? w głowie że trzeba wstawać o 5 i wiercić od 7 xD
wsadź se zatyczke w dupe bo widać masz ból dupy o it którego nawet poprawnie napisać nie umiesz.

Plus, nazywanie kogoś plebsem, bo chodzi do fabryki na szychte od 7


@buczubuczu: nie no #!$%@? to typowe dla arystokracji.
Jak mam do jaśnie pana mówić? Hrabio? xD
Czy to
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: też miałem ten problem, wyobraź sobie że ludzie głośno schodzili po schodach gdy szli rano do pracy, wiesz panie w szpilkach faceci w buciorach i skaczonce z połowy schodów dzieci, no huk niemiłosierny, i wiesz co uzmysłowiłem sobie że mieszkam w bloku, że musiałbym być pozbawiony rozumu i godności człowieka gdybym nie zrozumiał że nie mieszkam w bloku sam a moje widzimisię nic nie znaczy gdy nie będę szanował innych
  • Odpowiedz