Wpis z mikrobloga

@NieoznaczonaReklama: W międzyczasie Atorek wypuścił kilka ''przemyśleń'' na temat wielkiego kryzysu, przepowiedni na nowy rok i inne tego typu straszaki. BTW jak można co roku wysyłać te same zdebunkowane przepowiednie jako nowość przecież wystarczy sprawdzić u źródła by dowiedzieć się że kiedy tabloidy nie mają nic sensownego do przekazania to kopiują Babe Wangę czy inną siostrę opętaną przez demona.
@Skorvez_957_: to posłuchaj trzeci, mi się za ciebie słuchać nie chce. Ale na pewno było to gdzieś w okolicach połowy i było coś że często twórcy opierają się na wiadomościach od "nich" a potem często się okazuje że to ich własna twórczość. Raz tego słuchałem w prędkości X2 jedząc rosół i nie robiłem dokładnych notatek dla ciebie......
@NieoznaczonaReklama: Zawsze był ślizgi żeby tylko nie wyszło że namieszał. Krzyśki tyle przywidują tyle wariantów że któryś naturalnie musi się spełnić ale nie dlatego że są wybitnymi wróżbitami. Te listy do siebie to dopiero beka nie wierzę by ktoś tutaj dał się nabrać na to że potężni ONI piszą do jakiegoś youtubera z piwnicy i dziwnym trafem piszą dokładnie to w co wierzy/chce nam głupim widzom przekazać. Nie raz usuwał filmy
@NieoznaczonaReklama: No przecież Ator trzepie kasę z reklam na YT. Wcześniej już robił content oparty o spiski i gry ale od dwóch lat miesza ludziom w głowach np. kiedyś mówił żeby nie wierzyć we wróżby a dzisiaj tylko Baby Wangi i pozowanie na wielkiego znawcę od wszystkiego. Film trochę złagodził mi opinię o Atorku bo uważałem że jest tak wyrachowany a on chyba wierzy w swoją nieomylność i nie chce wychodzić