Wpis z mikrobloga

Wrocław ma jedne z tańszych biletów wśród dużych miast, no ale wykopki z Wrocławia chyba nigdy nie były w innym dużym mieście ( ͡º ͜ʖ͡º)


@aikonek: ma też najgorszą komunikację ze wszystkich dużych miast, więc chyba uczciwy deal? Wolę płacić 3x tyle za warszawski ZTM, niż jeździć za darmo wrocławskim gównem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@aikonek: Nie no wykopki z Wrocławia nigdy nigdzie nie jeżdżą. Do tego cała Polska nie nabija się z wykolejeń we Wrocławiu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

MPK we Wrocławiu na części tras jak jest tramwaj faktycznie się jeszcze do czegoś nada. Problem z tym jak masz pojechać autobusem. Wtedy nagle się okazuje, że lepiej juz wziąć #!$%@? rower miejski bo będziesz szybciej niż autobusem. Ba, na niektórych trasach
@aikonek: też tak myślę, w takim Olsztynie bilety normalne są po 4zł, a 30minutowy kosztuje - nie zgadniecie - też 4zł xD a im dłuższy czasowo bilet tym droższy xD gdzie to jest najmniejsze z miast wojewódzkich, z których połowa nie zalicza się do grona tych największych.
@aikonek: Wrzucam ceny biletów ze Szczecina, który powierzchniowo jest tez jednym z większych miast, szczególnie jak chcesz przejechać ze wschodu na zachód. Jak widać da się taniej niż we Wrocławiu, dlaczego nie da sie świadczyć usług taniej w samym Wrocławiu?

Zreszta zanim zaczniemy porównywać trzeba spojrzeć na jakość świadczonych usług, gdzie we Wrocławiu jest… dyplomatycznie rzecz ujmując można określić że nie jest dobrze.
Pobierz bsuuuh - @aikonek: Wrzucam ceny biletów ze Szczecina, który powierzchniowo jest tez j...
źródło: comment_1671784809s1Q7oS1Obd9zkrXvzdmpBq.jpg
Czy znasz inne miasto na świecie które potrafi wykoleić tramwaj 100 razy podczas roku? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@isInteger: Czyli w ramach przejazdu są zapewnione dodatkowe atrakcje z udziałem służb miejskich i Wy jeszcze narzekacie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@torgall: No srogo. mam nadzieję że u mnie obejdzie się bez podwyżek, ale przez ceny energii teraz szukają kasy gdzie mogą. ale ztm na śląsku to już totalnie #!$%@?ło xD prawie 50% droższy bilet 20 minutowy niż w wawie.
@Maniek145: ale dlaczego ludzie nie chcą jeździć brudną, spóźniającą się, drogą komunikacją miejską z cyganami grającymi na akordeonach i zaszczanymi menelami wiozącymi puszki do skupu...
Wrocław ma jedne z tańszych biletów wśród dużych miast, no ale wykopki z Wrocławia chyba nigdy nie były w innym dużym mieście


@aikonek: 30-dniowy studencki kosztuje 55 zł tak jak w Warszawie. W przeciwieństwie do Wrocławia mam działającą komunikację autobusową, tramwaje bez atrakcji w postaci wykolejenia, metro oraz mogę jeździć SKM i KM w rejonie miasta. Cena za bilety we Wrocławiu jest oderwana od rzeczywistości i niewspółmierna do jakości usług ¯\_(ツ)_/¯
Do dziś pamiętam aferę przy podnoszeniu cen za bilet w krakowie. Gnoje uzasadniły to dodaniem dodatkowej, trzeciej strefy. Tylko że wcześniej cała zawierała się w drugiej. Nie zrobili faktycznie nic i podnieśli ceny