Wpis z mikrobloga

Jak naprawić taki problem?
Mam łóżko, które fabrycznie oklejone było takim błyszczącym pokryciem z tworzywa a la lakieroway cienki papier. Z czasem klej puścił, materiał popękał, wiec nie da się go przykleić z powrotem bez widocznej szczeliny.
Właściciel mieszkania prosił żebym naprawił to jakkolwiek ale żeby wyglądało dobrze. Wymyślił, żeby obić to takim miękkim materiałem jak teraz obija się łóżka. Nie chce się bawić w żadne projekty i kombinacje, najchętniej zrobiłbym to jeszcze raz na biało, bez udziwnień. Może lakierowanie?
Łóżko według właściciela jakies turbo drogie ale to ten sam lub bardzo podobny błyszczący model, który można kupić chociaż w BRW.
#remontujzwykopem #remont
zavisha - Jak naprawić taki problem?
Mam łóżko, które fabrycznie oklejone było takim ...

źródło: comment_1671622432YhhozfBlJym6Z9v332fVWO.jpg

Pobierz
  • 7
  • 0
@wzr1one: Dzieki za rade, ale żeby to otapicerowac to będę musiał rozkręcać całe łóżko, kupa roboty i nie wiadomo jak to się będzie potem kupy trzymało, bo to płyta. Nie da się tego prysnąć najpierw na bialo, a potem lakierem bezbarwnym?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zavisha: mam te samo łóżko, spytaj kiedy kupione. Mi przysłali na reklamacji cały front i tylną belkę. Meble Wójcik jak się nie mylę, mieli błąd na taśmie