Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zalozylem #tinder po raz pierwszy ever bo moj 7 letni zwiazek sie rozwalil.
I czuje sie jak F4 zderzony z murem z predkoscia 800 km/h.
Wedlug wykopu powinienem miec jakies branie bo patrzac na te wasze wykresy to jestem tak 8/10 chad-light ale nie badboy. Wedlug photofeeler 7.75 attractive i 9.0 smart.

Zajebiscie dobry zawod, ponad 190cm, szczeka, zarost, wlosy, klata i "lekki zarys miesni". A do tego podwojne obywatelstwo i praca dla zagranicy (6m tu i 6m tam). Moze nie jestem z oskariatu co jezdzi Audi ale kurde...

A na Tinder jak ustawilem 18-27 w #krakow to 15 matchy i 15 likow w tydzien i zadna nie napisze pierwsza. Cos tutaj nie rozumiem. Gdzie sa te 99+ likow? I teraz jeszcze ja mam zonglowac przed julka z ASP czy pielegniarstwa? (Nie ze te zawody sa zle ale duzo pieniedzy to nie daja)

Czytam tag tinder i wszyscy pisza ze zlote lata dla faceta zaczynaja sie po 30... To gdzie sa te zlote lata?

COSCIE UCZYNILI Z TA KRAINA PRZEZ TE OSTATNIE 10 LAT?!?! co tutaj sie odwala?!?

#zwiazki #logikarozowychpaskow #pytanie #zalesie

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63a07a50ba11279a731af866
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Zalozylem #tinder po raz pierwszy e...
źródło: comment_1671462245zkQegfeVSvpiKCRv6Skfcg.jpg
  • 124
ZdrowyPaw: Nie przejmuj się negatywnymi komentarzami w tym wątku. Może i nie jesteś taki piękny jak się oceniasz, nie mniej jednak Tinder to rak. Zarówno aplikacja jak i laski które zostały na nim wychowane.
Rozpuszczone roszczeniowe loszki 5/10, które zainteresowane są jedynie facetami 8 w górę.
Olej to szambo i wyjdź normalnie do ludzi.
A w międzyczasie uderz w siłkę, żeby nerwy rozładować, poprawić kondycję i wygląd.
---

Zaakceptował: karmelkowa
ChłodnaAnia:

musisz mieć ujowe zdjęcia albo żałosny opis


@m0rdeczka: nie da się mieć ujowego zdjęcia, albo mieć żałosny opis będąc chadem.

Pojawił się ten zarzut kilkukrotnie.
Macie tutaj ujowe zdjęcie chada( ͡° ͜ʖ ͡°) Wiecie, takiego nerda, gamera, co przesiaduje w piwnicy i loszki od razu wiedzą, że mizogin, konserwatywny incel.
---

Zaakceptował: karmelkowa
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - ChłodnaAnia: 
 musisz mieć ujowe zdjęcia albo żałosny opis
...
źródło: comment_1671480640WeapyKlQ5Hpl1UdES8IAz6.jpg
i co myślisz że jakaś 18 letnia dupecja mszy o 15 lat starszym chłopaku?


@volodia: Jak jesteś przystojny to znajdziesz taką bez problemy. Sam jestem niski, niezbyt atrakcyjny z twarzy a do tego mam tzw. baby face. Na te kilka par na Tinderze cztery to dziewczy 18-21 lat. Myślę, że jak jesteś przystojny to młodsza partnerka do żaden problem.
@Pharos dziewczyny na tinderze ustawiają sobie filtry. I one nie działają tak, że no szukam chłopaka do 30 lat no chyba że przystojny to do 35.
Ile masz lat?
Ile to niski? Twarz ile na 10?
AHAHAHAHAHAH XDDDDDD kolejny norman co redpilla odkrył, jeszcze narcyz 8/10? xDDD mam jednego znajomego który jest obiektywnie 8/10 kobiety na ulicy same do niego podchodzą.


@Kapitan_dpa: Może mam dziwne rozumienie skali ale 8/10 to nie powinien być jakiś top 1%.
dziewczyny na tinderze ustawiają sobie filtry. I one nie działają tak, że no szukam chłopaka do 30 lat no chyba że przystojny to do 35.

Ile masz lat?

Ile to niski? Twarz ile na 10?


@volodia: No na pewno nie każda młoda dupa chce takiego starego dziada. Jednak jeśli takiemu małemu goblinowi jak mi z mordą max. 4/10, cztery na dziesięć par to młode dupy to jak jesteś ciachem to będziesz
xxx: > To powiedz mi dlaczego moja byla co zakonczyla nasz zwiazek poleciala na goscia co ma 45 lat kiedy sama ma 33 lata?

Tutaj juz 12 lat to spox ale ja szukajacy 25-latek to juz zle i za duza roznica?


@AnonimoweMirkoWyznania: ale to nie jest źle, po prostu szansa ze znajdziesz jest dokładnie taka jaką widzisz na swoim tinderze, czyli potencjału nie masz, ale przecież marzyć nikt ci nie