Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zalozylem #tinder po raz pierwszy ever bo moj 7 letni zwiazek sie rozwalil.
I czuje sie jak F4 zderzony z murem z predkoscia 800 km/h.
Wedlug wykopu powinienem miec jakies branie bo patrzac na te wasze wykresy to jestem tak 8/10 chad-light ale nie badboy. Wedlug photofeeler 7.75 attractive i 9.0 smart.

Zajebiscie dobry zawod, ponad 190cm, szczeka, zarost, wlosy, klata i "lekki zarys miesni". A do tego podwojne obywatelstwo i praca dla zagranicy (6m tu i 6m tam). Moze nie jestem z oskariatu co jezdzi Audi ale kurde...

A na Tinder jak ustawilem 18-27 w #krakow to 15 matchy i 15 likow w tydzien i zadna nie napisze pierwsza. Cos tutaj nie rozumiem. Gdzie sa te 99+ likow? I teraz jeszcze ja mam zonglowac przed julka z ASP czy pielegniarstwa? (Nie ze te zawody sa zle ale duzo pieniedzy to nie daja)

Czytam tag tinder i wszyscy pisza ze zlote lata dla faceta zaczynaja sie po 30... To gdzie sa te zlote lata?

COSCIE UCZYNILI Z TA KRAINA PRZEZ TE OSTATNIE 10 LAT?!?! co tutaj sie odwala?!?

#zwiazki #logikarozowychpaskow #pytanie #zalesie

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63a07a50ba11279a731af866
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Zalozylem #tinder po raz pierwszy e...
źródło: comment_1671462245zkQegfeVSvpiKCRv6Skfcg.jpg
  • 124
Czytam tag tinder i wszyscy pisza ze zlote lata dla faceta zaczynaja sie po 30... To gdzie sa te zlote lata?


@AnonimoweMirkoWyznania: naczytasz sie glupot w internecie to potem tak jest. Ja jestem po 30 i umawiam sie tylko z 20+ latkami, bo chlopy po 30 sa fest zaniedbane, ulane itd. same odpady na rynku. Laski tez to widza, ze im starszy facet i samotny = cos z nim nie tak.
Co ty gadasz xD. Typowy 24-latek jest gołodupcem, który ewentualnie może ładnie wyglądać i dobrze się zapowiadać.


@Speedy: laski szukaja dzisiaj zabawy, a nie kasy, bo same sie utrzymuja. Szczegolnie w krk i innych duzych miastach. Wykopek Ci dobrze napisal. Peak atrakcyjnosci dla faceta w czasach gdy baby sie same utrzymuja to 24 lata. Starych pierdzieli baby kiedys braly ze wzgledow finansowych, a nie ze wzgledu na atrakcyjnosc. Mialam jedna kolezanke
@little_muffin: Pewnie sporo takich dziewczyn jest. Niemniej jednak, jeśli uważasz mężczyznę w wieku 30+ lat za "starucha", to zobaczymy w jakiej Ty będziesz formie po 30 xD. Polecam wybrać się na dowolną siłkę. Można tam spotkać m.in. gości 40+ i starszych, który wyglądają dużo lepiej, niż niejeden 20-latek, bo regularnie trenują i o siebie dbają zamiast chlać co weekend. Co do zabawy, jeśli przez zabawę rozumiesz dawanie dupy Arabom z Erasmusa
po 30 xD. Polecam wybrać się na dowolną siłkę. Można tam spotkać m.in. gości 40+ i starszych, który wyglądają dużo lepiej, niż niejeden 20-latek,


@Speedy: juz jestem po 30. ( ͡° ͜ʖ ͡°) na silce nigdy nie widuje zadbanych 40. Prawie w ogole tam nie ma 40. XD wiec fikcja to co piszesz. Pan wutka to taki typowy szczurek - on nawet po silowni nie wyglada jak
Czyli w wieku 33 lat pogodziłaś się z tym, że emocjonalnego związku już nie uświadczysz, gratulacje ( ͡º ͜ʖ͡º)

Teraz kolejne 10 lat i może zaskoczy Ci, że przez bycie p0lską t0ksynką zj***laś sobie życie XDDD


@albo_wutka_albo_buk: nie szukam zwiazkow aktualnie. W tej chwili chce sie wyszalec. Ale dziekuje za troszke szczurku. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Speedy: juz jestem po 30. ( ͡° ͜ʖ ͡°) na silce nigdy nie widuje zadbanych 40. Prawie w ogole tam nie ma 40. XD wiec fikcja to co piszesz. Pan wutka to taki typowy szczurek - on nawet po silowni nie wyglada jak mezczyzna wiec ciezko go brac na serio.


@little_muffin: No to widocznie w takich miejscach bywasz, albo ci goście tak dobrze wyglądają, że wyglądają