Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zalozylem #tinder po raz pierwszy ever bo moj 7 letni zwiazek sie rozwalil.
I czuje sie jak F4 zderzony z murem z predkoscia 800 km/h.
Wedlug wykopu powinienem miec jakies branie bo patrzac na te wasze wykresy to jestem tak 8/10 chad-light ale nie badboy. Wedlug photofeeler 7.75 attractive i 9.0 smart.

Zajebiscie dobry zawod, ponad 190cm, szczeka, zarost, wlosy, klata i "lekki zarys miesni". A do tego podwojne obywatelstwo i praca dla zagranicy (6m tu i 6m tam). Moze nie jestem z oskariatu co jezdzi Audi ale kurde...

A na Tinder jak ustawilem 18-27 w #krakow to 15 matchy i 15 likow w tydzien i zadna nie napisze pierwsza. Cos tutaj nie rozumiem. Gdzie sa te 99+ likow? I teraz jeszcze ja mam zonglowac przed julka z ASP czy pielegniarstwa? (Nie ze te zawody sa zle ale duzo pieniedzy to nie daja)

Czytam tag tinder i wszyscy pisza ze zlote lata dla faceta zaczynaja sie po 30... To gdzie sa te zlote lata?

COSCIE UCZYNILI Z TA KRAINA PRZEZ TE OSTATNIE 10 LAT?!?! co tutaj sie odwala?!?

#zwiazki #logikarozowychpaskow #pytanie #zalesie

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63a07a50ba11279a731af866
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Zalozylem #tinder po raz pierwszy e...
źródło: comment_1671462245zkQegfeVSvpiKCRv6Skfcg.jpg
  • 124
Zajebiscie dobry zawod, ponad 190cm, szczeka, zarost, wlosy, klata i "lekki zarys miesni". A do tego podwojne obywatelstwo i praca dla zagranicy (6m tu i 6m tam). Moze nie jestem z oskariatu co jezdzi Audi ale kurde...


@AnonimoweMirkoWyznania: To już za mało kolego bajkopisarzu.

Dobry zawód? - Chłopie wsadź go sobie w dupe Ty masz mieć firmę żeby na Ciebie zarabiali.

190cm? - Chłopie, prawdziwy facet zaczyna się od 200cm, nie
ZrzędliwyDyrektor: Jakbyś był 8/10 to nie musiałbyś tindera instalować, bo wyszedłbyś na miasto, a Kraków jest spory to zaraz miałbyś branie.

@niochland: a ty dalej lecisz swoimi tekstami. Weno wrzuć jeszcze raz swoją fotkę, jak zrobiłeś to kiedyś, niech wykopki wiedzą jak naprawdę wyglądasz, bo nieźle wyszczekany jesteś jak na brzydala.
---

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Antek Rozpylacz: Problem polega (chyba) na tym, że wybrałeś zły kraj na tinderowanie. Gdyby to była Skandynawia, kraje Śródziemnomorskie czy powiedzmy Mołdawia (że o Azji nie wspomnę), to byś nie mógł opędzić się od wiadomości. Ale Polska to najgorszy kraj dla faceta na tinderze. Czemu nie ogarniesz tej apki w swoim drugim państwie? Gorzej niż tutaj nie będzie. W Polsce trzeba być prawdziwym wymiataczem lub czadem 100% żeby rządzić na tinderze.