Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zalozylem #tinder po raz pierwszy ever bo moj 7 letni zwiazek sie rozwalil.
I czuje sie jak F4 zderzony z murem z predkoscia 800 km/h.
Wedlug wykopu powinienem miec jakies branie bo patrzac na te wasze wykresy to jestem tak 8/10 chad-light ale nie badboy. Wedlug photofeeler 7.75 attractive i 9.0 smart.

Zajebiscie dobry zawod, ponad 190cm, szczeka, zarost, wlosy, klata i "lekki zarys miesni". A do tego podwojne obywatelstwo i praca dla zagranicy (6m tu i 6m tam). Moze nie jestem z oskariatu co jezdzi Audi ale kurde...

A na Tinder jak ustawilem 18-27 w #krakow to 15 matchy i 15 likow w tydzien i zadna nie napisze pierwsza. Cos tutaj nie rozumiem. Gdzie sa te 99+ likow? I teraz jeszcze ja mam zonglowac przed julka z ASP czy pielegniarstwa? (Nie ze te zawody sa zle ale duzo pieniedzy to nie daja)

Czytam tag tinder i wszyscy pisza ze zlote lata dla faceta zaczynaja sie po 30... To gdzie sa te zlote lata?

COSCIE UCZYNILI Z TA KRAINA PRZEZ TE OSTATNIE 10 LAT?!?! co tutaj sie odwala?!?

#zwiazki #logikarozowychpaskow #pytanie #zalesie

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63a07a50ba11279a731af866
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Zalozylem #tinder po raz pierwszy e...
źródło: comment_1671462245zkQegfeVSvpiKCRv6Skfcg.jpg
  • 124
Oj wyk0pki białorycerskie juz sraja sie ze chłop ma czelnosc celowac w młode laski. Szukaj mirek starego sprzęgła +33lata po przygodach bo jakiś spierdox z neta tak Ci kazał xD
31 here i bez problemu mozna wynalezc cos rzędu 23 górę. Wszystkie ostatnie relacje mialem z dziewczynami młodszymi o +5 lat.
Dam Ci radę: jak wyjdziesz w clubbing i nie wyciagasz laski na chate to uwierz mi ze 8/10 nie jestes ;)
To powiedz mi dlaczego moja byla co zakonczyla nasz zwiazek poleciala na goscia co ma 45 lat kiedy sama ma 33 lata?


@AnonimoweMirkoWyznania: Pytanie, czy poznali się na tinderze? Obstawiam, że nie.

Jak poznajesz ludzi na żywo, to liczy się wszystko, od wyglądu, przez osobowość, urok osobisty czy chemię, pomaga alkohol i klimat, często masz wokół siebie znajomych, którzy mogą coś miłego o tobie powiedzieć itp. Na tinderze liczy się WYŁĄCZNIE
@Kapitan_dpa: To oczywiście tylko moje subiektywne zdanie i opinia. Uważam, że zadbany 40 latek z dobrymi genami może nawet się umawiać z 24-27 latką i nie ma w tym nic dziwnego, widziałem już takie przypadki. Zazwyczaj tacy mężczyźni doszli już do czegoś finansowo w życiu, mają doświadczenie i przez to w oczach niektórych kobiet mogą być bardziej atrakcyjni od 20 letniego dzieciaka, który idzie z kolegami się napić żuberka w parku
@Kapitan_dpa: nie no, na takie subiektywne rzeczy patrzyłam z przymrózeniem oka, bo zawsze można naciągać. Zwłaszcza sądząć po całości ( ͡° ͜ʖ ͡°). Bardziej patrzyłam na aspekty, których naciąganie jest niemożliwe albo nie miałoby sensu i tylko 1 rzecz mi nie pasowała xD

NamiętnyStaszek : @Tyrande: co poruchał to jego


@AnonimoweMirkoWyznania: no związek trwał 7 lat. Myślisz że ja to robiłam wbrew woli? On poruchał,
@AnonimoweMirkoWyznania: mirek jak chcesz napisz na pw To Ci udzielę kilku rad
W Polsce są wspaniałe kobiety i to jest jedno z niewielu ostatnich zagłębi szaromyszkowia
Nie piszę tego na wypoku bo imo te toksyczne zjeby na aktualnym etapie rozwoju emocjonalnego, czy raczej degeneracji, nie zasługują na wrażliwą i wartościową osobę i tylko by kogoś skrzywdzili
@Kapitan_dpa: A swoją drogą to szukanie laski 18 letniej w wieku 33 lat to jest jakaś pomyłka. Skończyłem niedawno 25 i czasem jak piszę z nastolatkami to przecież można się za głowę złapać, o czym z nimi rozmawiać? One są mimo wszystko na innym etapie życiowym niż ja, który kończy studia i wchodzi do zawodu na rynek pracy z jakimś tam minimalnym doświadczeniem życiowym już.
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie ogarniam jak Wy to robicie. Nie ma opcji, że jesteś 8/10. Ja jestem z ryja może 6.5, w porywach 7 dla niektórych lasek i mam ponad 500 par w 3 tygodnie. Wiadomo, że wrzucałem boostera ale wciąż. Zresztą część sama pierwsza zagaduje. Zainstalowałem sobie dla funu po rozwodzie. Mam 34 lata, większość lasek to przedział 27-40 i myślę, że jest odpowiedni.
XDDD po 30 to se możesz max 2lata młodszą znaleźć z przebiegiem większym niż pasat somsiada i to jak jesteś ładny bo jak brzydki to tylko grube samotne matki ci zostały, #agepill dopada każdego


@Kapitan_dpa: xD zyj dalej w nieswiadomości. Nawet nie wiesz ile 20 latek woli 30+ zamiast młodszych. Taką wiedzę jak ty, to sie ma jak całe życie wali się konia i studiuje na uniwersytecie blackpillostwa na kierunku wykopowy
Na tinderze liczy się WYŁĄCZNIE wygląd, nikogo nie obchodzi czy jesteś prawnikiem czy hydraulikiem, a w sumie prawnik to nawet gorzej, bo pewnie nudziarz.


@janeeyrie: To chyba zależy od konkretnej osoby ( ͡° ͜ʖ ͡°). Sam zrobiłem eksperyment i gdy dodałem opis i zawód (dobrze płatny) oraz coś o hobby, to od razu miałem więcej matchy niż z samymi fotkami bez opisu co obala Twoją tezę.