Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zalozylem #tinder po raz pierwszy ever bo moj 7 letni zwiazek sie rozwalil.
I czuje sie jak F4 zderzony z murem z predkoscia 800 km/h.
Wedlug wykopu powinienem miec jakies branie bo patrzac na te wasze wykresy to jestem tak 8/10 chad-light ale nie badboy. Wedlug photofeeler 7.75 attractive i 9.0 smart.

Zajebiscie dobry zawod, ponad 190cm, szczeka, zarost, wlosy, klata i "lekki zarys miesni". A do tego podwojne obywatelstwo i praca dla zagranicy (6m tu i 6m tam). Moze nie jestem z oskariatu co jezdzi Audi ale kurde...

A na Tinder jak ustawilem 18-27 w #krakow to 15 matchy i 15 likow w tydzien i zadna nie napisze pierwsza. Cos tutaj nie rozumiem. Gdzie sa te 99+ likow? I teraz jeszcze ja mam zonglowac przed julka z ASP czy pielegniarstwa? (Nie ze te zawody sa zle ale duzo pieniedzy to nie daja)

Czytam tag tinder i wszyscy pisza ze zlote lata dla faceta zaczynaja sie po 30... To gdzie sa te zlote lata?

COSCIE UCZYNILI Z TA KRAINA PRZEZ TE OSTATNIE 10 LAT?!?! co tutaj sie odwala?!?

#zwiazki #logikarozowychpaskow #pytanie #zalesie

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63a07a50ba11279a731af866
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Zalozylem #tinder po raz pierwszy e...

źródło: comment_1671462245zkQegfeVSvpiKCRv6Skfcg.jpg

Pobierz
  • 124
@tofu2: na bank bait, albo chłop nie ma lustra. Ja przy tym chadzie co go wrzucił @Kapitan_dpa to wyglądam jak typowy wykopek, a w KRK na luzie miałem 99+ w dzień/ dwa. Wiek tu nie ma nic do rzeczy, opis tak samo- to może mieć znaczenie później. Dla samego matcha ważna jest tylko morda.
@lexico: coś z.opisem musi mieć OP #!$%@?. Ja z opisem 2 zdania miałem 120matchy w tydzień w wawie 22-25lat ustawione. Ale to było z 4 lata temu. Albo coś się zmienilo, albo opis #!$%@?.
@AnonimoweMirkoWyznania: Już Ci tu wyjaśnili panowie, ale dołożę - daje Ci chłopie 100% gwarancji, ze nie jesteś 8/10. 8/10 to jest topka. Jakbyś tak wyglądał, to byś już od podstawówki nie mógł się opędzić od dziewczyn. Jeśli to nie bait, to pamiętaj, ze po pierwsze my sami nie umiemy siebie obiektywnie ocenić. Po drugie nie patrz, że Ci kolega powie, że spoko wyglądasz, bo on też nie umie ocenić. Spójrz sobie
localoca - @AnonimoweMirkoWyznania: Już Ci tu wyjaśnili panowie, ale dołożę - daje Ci...

źródło: comment_1671478317wytlggRzY9ytAGZED1WVOK.jpg

Pobierz
prawdziwy peak atrakcyjności u faceta to 24lata a nie jakieś 35 jak copujące samotne staruchy gadają tyłu Richard Cooper


@Kapitan_dpa: Co ty gadasz xD. Typowy 24-latek jest gołodupcem, który ewentualnie może ładnie wyglądać i dobrze się zapowiadać. Po 30 jeżeli nie siedziałeś pod kamieniem i balowałeś przez 10 lat, to masz jakieś doświadczenie życiowe i zawodowe, pieniądze i grunt pod nogami. Jeżeli nie jadłeś ciągle żarcia z mcdonalda, czokoszków z biedry,
wkleiłeś ryj jakiegoś pięknisia bez żadnego kontekstu pokazując nam go tutaj za wzór.


@Speedy: Oho, pierwszy dziadek striggerowany( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie panie kolega, to jest chad gorszego sortu, za wzór uchodzą tacy goście że twoja matka, żona i córka(których pewnie nie masz) by sobie nerkę dały wyciąć by się mogły raz z nim przespać( ͡° ͜ʖ ͡°)

Po 30 jeżeli nie siedziałeś
Kapitan_dpa - > wkleiłeś ryj jakiegoś pięknisia bez żadnego kontekstu pokazując nam g...

źródło: comment_1671479724x9VNU8jbfblhhFFRIhgTRe.jpg

Pobierz
@Kapitan_dpa: Wykres, który przedstawiłeś dotyczy wyłącznie wyglądu i jest to prawda, że młodszy mężczyzna będzie bardziej atrakcyjny pod względem wyglądu (pod warunkiem, że nie ma mordy jak ziemniak i nie jest ulańcem xD). Natomiast nie chodzi jedynie o wygląd i bardziej miarodajna jest krzywa SMV (jak już się wykresami wymieniamy). Patrząc po Twoim tonie wypowiedzi, to widzę, że wyżej srasz, niż dupę masz. Trochę więcej kultury wypowiedzi. Poza tym, po przejrzeniu
Speedy - @Kapitan_dpa: Wykres, który przedstawiłeś dotyczy wyłącznie wyglądu i jest t...

źródło: comment_1671479992tUy6PoeCx4iUJF7DTjKDyf.jpg

Pobierz