Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zalozylem #tinder po raz pierwszy ever bo moj 7 letni zwiazek sie rozwalil.
I czuje sie jak F4 zderzony z murem z predkoscia 800 km/h.
Wedlug wykopu powinienem miec jakies branie bo patrzac na te wasze wykresy to jestem tak 8/10 chad-light ale nie badboy. Wedlug photofeeler 7.75 attractive i 9.0 smart.

Zajebiscie dobry zawod, ponad 190cm, szczeka, zarost, wlosy, klata i "lekki zarys miesni". A do tego podwojne obywatelstwo i praca dla zagranicy (6m tu i 6m tam). Moze nie jestem z oskariatu co jezdzi Audi ale kurde...

A na Tinder jak ustawilem 18-27 w #krakow to 15 matchy i 15 likow w tydzien i zadna nie napisze pierwsza. Cos tutaj nie rozumiem. Gdzie sa te 99+ likow? I teraz jeszcze ja mam zonglowac przed julka z ASP czy pielegniarstwa? (Nie ze te zawody sa zle ale duzo pieniedzy to nie daja)

Czytam tag tinder i wszyscy pisza ze zlote lata dla faceta zaczynaja sie po 30... To gdzie sa te zlote lata?

COSCIE UCZYNILI Z TA KRAINA PRZEZ TE OSTATNIE 10 LAT?!?! co tutaj sie odwala?!?

#zwiazki #logikarozowychpaskow #pytanie #zalesie

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63a07a50ba11279a731af866
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Zalozylem #tinder po raz pierwszy e...

źródło: comment_1671462245zkQegfeVSvpiKCRv6Skfcg.jpg

Pobierz
  • 124
@AnonimoweMirkoWyznania:

piękny jak Kaiser to on zdecydowanie nie jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Gdzie jakiemuś mirkowi do dwu metrowego nadreproduktora z którym mirabelki zdradzają 170cm betanormikow xD

ZrzędliwyDyrektor:

a ty dalej lecisz swoimi tekstami. Weno wrzuć jeszcze raz swoją fotkę

Gdzie to mozna znaleźć? xD
OP: @bluffek: 33
@lexico: Nie no odpowiedz tez moze byc algorytmy albo po prostu brak zdjecia w prywatnym jecie
@niochland: Zero klaty i zero IQ. normalne zdjecia w tshircie
@KarolDawid: Test z 1988 by sprawdzic czy sciany amerykanskiej elektrowni atomowej wytrzymalyby samobojczy atak samolotem. Test bez pilota ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bartez_94: zawod adwokat
@Antek: Juz widze jak te Skandynawki leca
zlote lata dla faceta zaczynaja sie po 30


@AnonimoweMirkoWyznania: AHAHAHAHAHAH XDDDDDD kolejny norman co redpilla odkrył, jeszcze narcyz 8/10? xDDD mam jednego znajomego który jest obiektywnie 8/10 kobiety na ulicy same do niego podchodzą.

patrzac na te wasze wykresy to jestem tak 8/10 chad-light


Kiedy norman po 30lvlu bierze się za ocenianie samego siebie xD

tak wyglądasz? bo to jest obiektywnie 8/10 panie norman, a prawdziwy peak atrakcyjności u faceta to
Kapitan_dpa - > zlote lata dla faceta zaczynaja sie po 30

@AnonimoweMirkoWyznania:...

źródło: comment_1671466759YgpMQbdE5er3nSWEKmPJXv.jpg

Pobierz
TroskliwyKnur: @CloudSpanner: nie jestem autorem wątku ale skisłem jak piszesz takie pierdoły xD widać że masz nie mniej niż 20 lat:

Dobry zawód? - Chłopie wsadź go sobie w dupe Ty masz mieć firmę żeby na Ciebie zarabiali.


Myślisz, że jak się nie ma własnej firmy to się nie pracuje i tylko leży wygodnie? Nawet nie wiesz jak się mylisz ;) Pracuje się jeszcze bardziej od reszty, bo przecież trzeba
23ipół: Może czas ci wytłumaczyć o co chodzi z tym ze facet starzenie się jak wino, nie chodzi tu o smak, a o cenę. Kiedyś kobieta aby mieć bogatego typa musiała brać starego typa, teraz jest pełno młodych bogatych i kobiety które mogą zarabiać na siebie wystarczajaco dobrze i przyszła rzeczywsiiość, nikt z was nie zyskuje po 30 niczego poza bólem pleców i zmarszczkami na czole, nie robicie się atrakcyjniejsi więc
a ty dalej lecisz swoimi tekstami. Weno wrzuć jeszcze raz swoją fotkę, jak zrobiłeś to kiedyś, niech wykopki wiedzą jak naprawdę wyglądasz, bo nieźle wyszczekany jesteś jak na brzydala


@AnonimoweMirkoWyznania: xDDDD zbanowali cię na głównym koncie, że z anonimowych znowu piszesz? Wrzuć, pozwalam, wiem że masz osobny incel folder do takich rzeczy xD

Ale najpierw wyszukaj w Google grafice żeby nie wyjść na idiotę xD
@AnonimoweMirkoWyznania: nie wiem czy to bait czy nie, ale ktorys mirek na tym tagu kiedys dobrze podsumowal tindera, badoo i inne tego typu apki:

Grzebiesz kijem w szambie i dziwisz się, że ryby nie biorą?

Odpusc se opie te apki bo to jest jedno wielkie rakowistko i szukaj w realu.