Wpis z mikrobloga

179 509,57 - 10,70 = 179498,89

HO HO HO, promocja! Drugi długotekstylny enron tej zimy! Zaplusuj, a nigdy nie zmarzniesz! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Według serwisów pogodowych i wszystkich okolicznych czujników Airly oraz WiOŚ było -18°C, a moja stacja pogodowa i ICM uparcie twierdziły że tylko -13°C... tak czy siak wybrałem długie ciuchy.

Biegło się fajnie - niespieszny truchcik i śnieg cudnie skrzypiący pod butami () Ruch sporawy jak na piątą rano. Oczywiście na koniec bułeczki kupione ( ͡ ͜ʖ ͡)

Miłego poniedziałku! ( ͡ ͡ )

#sztafeta #enronczlapie #biegajzwykopem #bieganie #ruszkrakow
Pobierz enron - 179 509,57 - 10,70 = 179498,89

HO HO HO, promocja! Drugi długotekstylny enro...
źródło: comment_16714291538dqIBQOfFuCZIxDpfJcWFo.jpg
  • 18
@enron: chłopie, chcesz umrzeć na niedotlenienie? Nie czytałeś na wykopie, że w takich maskach nie ma wymiany powietrza i z każdym oddechem wdychasz coraz mniej tlenu, a więcej dwutlenku węgla, aż weźmiesz i umrzesz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Ranger: paanie, po tej pandemii to ja czystym CO2 oddycham ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@powaznyczlowiek: to ma ze zdrowiem tyle wspolnego co odwaga z odwaznikiem.


Zdrowie psychiczne ważne jest. A bez biegania jestem toksyczny dla siebie i otoczenia xD

W dodatku wystrojony jak szambonurek ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Prusti: no właśnie, gotowy na wszelkie ewentualności ( )
@enron: hmm, czy uprawanie sportu (bieganie, rower) w krókiej koszulce i spodenkach przy -8 st. jest zdrowe dla stawów (zwłaszcza kolan)? Bo zakłam, że przy takiej temperaturze byś był bez bluzy.

Zdrowie psychiczne ważne jest. A bez biegania jestem toksyczny dla siebie i otoczenia


ja na rowerze przy -10 jeździłem w bluzce i kurtce narciarskiej, a do zmarzluchów nie należę. Chyba, że wychodzisz tak tylko na 15 minut.