Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mireczki potrzebuję waszej #pomocy.
Otóż grając sobie ostatnio w #worldofwarcraft nagle dostałem disconnected i od kilku godzin nie mogę się zalogować na konto Battle.net ani do WoWa. Sprawdzałem zarówno na komputerze jak i telefonie, po prostu ładuje stronę/grę w nieskończoność. Co ciekawe dzieje się tak tylko gdy korzystam z mojego stacjonarnego #internet. Po przełączeniu na telefonie na dane komórkowe mogę się bez problemu zalogować :| Cała reszta internetu i wszystkie strony działają bez problemu, problem jest tylko z usługami battle.net.
Próbowałem restartować #router i nic to nie pomogło.
Czy ktoś może spotkał się z podobną sytuacją i wie co tu się mogło wydarzyć?
#komputery #mmorpg #software #it #informatyka #pcmasterrace #kiciochpyta #pytanie #pytaniedoeksperta #siecikomputerowe
  • 9
@choosewisely od kogo masz Internet? Jaki isp? Może trafiłeś na jakiś adress z puli, który z jakiegoś powodu ma.problem z battlenet. Zrestartuje router, żeby dostać nowego lease'a i spróbuj wtedy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kpr19: lokalny ISP, światłowód. Restartowalem routery, nic nie pomaga. Nie działa tylko battle.net ani przez aplikację ani przez przeglądarkę. Co ciekawe w cmd pinguje się normalnie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kubaczka: nie, nie, znacznie gorzej - Podlasie.
@Kpr19: nie próbowałem przez VPN, ale spróbuję, tak jeśli udostępnienie hotspot z telefonu bądź też zaloguje się korzystając z neta mobilnego to śmiga.

Moim zdaniem to jest wina ISP.
@choosewisely: Miałem wczoraj to samo. Tylko na Wifi, ani Battlenet, ani strony WoW'a nic. Pomogło mi to:

Wpisuj polecenia po kolei w wierszu poleceń i po każdym z nich wciśnij Enter:
netsh winsock reset
netsh int ip reset all
netsh winhttp reset proxy
ipconfig /flushdns

I ponowne uruchomienie.
Jak renką odjął.