Wpis z mikrobloga

@Hogataa26: ja śmiałem się, ale nie nabijałem ^^
Nie dałoby się śmiać, gdy chłop podczas meczu np. Anglia Szwecja (nie pamiętam nazwisk zawodników) mówił, że jeden zawodnik szukał szczęścia pomiędzy nogami tego drugiego (siatkę mu chyba chciał założyć) i wiele, wiele innych.
Szkoda, że to ostatnie mistrzostwa, bo Szaranowicza też brakuje.
@Hogataa26: I bardzo dobrze, bez sensu ciągają biednego dziadka do komentowania bo nostalgia. Szpakowskiemu nie brakuje dorobku, ale jest już stary to nie ogarnia już za dobrze co się dzieje. Też by mi było głupio na jego miejscu i bym przepraszał. Przecież on ma już ponad 70 lat. Nie mam mu za złe że przez 30 sekund się zastanawia czy będzie zmiana ja ja już ją widzę na ekranie. Mam za
@Hogataa26: Miał to samo, po prostu nie ogarnął bo ma już swoje lata. To realizator robi montaż, zmontowany sygnał wysyła do telewizji, telewizja dodaje swój komentarz i puszcza sygnał do widzów.

Tłuszcza woła za Szpakowskim bo jedyne co rozumie to nostalgia a rządowa tuba propagandowa jakim jest TVP robi sobie brand bo nasz komentator taki "och" kultowy, tylko biedny 70 latek musi się głupio czuć bo albo zawiedzie skandujących za nim
To realizator robi montaż, zmontowany sygnał wysyła do telewizji, telewizja dodaje swój komentarz i puszcza sygnał do widzów.


@Mirkosoft: ale wiesz, że Szpaku komentował prosto ze stadionu, a nie z Warszawy? xD
tam mają co najwyżej mały monitorek, na którym gówno widać ¯\_(ツ)_/¯
poza tym, bądźmy szczerzy - pod koniec meczu o Mistrzostwo Świata każdy jednak bardziej skupiałby się na boisku

pewnie mógł/powinien zauważyć, że kolejny zawodnik wchodzi z ławki przy
@Mirkosoft: no, tutaj może faktycznie mają w miarę sensowne.. ale wciąż ile to jest, 14?15 cali?
na takim monitorze informacja o zmianie ma kilka centymetrów.. a jak sam widzisz na swoim obrazku - komentator nie patrzy cały czas w ekran tak jak my gdy oglądamy mecz ¯\_(ツ)_/¯

w dodatku spójrz tutaj twitter.com ile oni mogą mieć rzeczy na biurku, ile notatek, dodatkowych ekranów itd.. (już nie wspominam tym szalonym arabie, ale
Marcinnx - @Mirkosoft: no, tutaj może faktycznie mają w miarę sensowne.. ale wciąż il...

źródło: comment_16715693484LsorPOVm6hcokx6gaGYPn.jpg

Pobierz